Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.07.2008Äriregister
- Aadress
- Tähe tn 110ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5118314Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101238991MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 5 h tagasiAsutajad
Äriregister · 5 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 5 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 460 968 € | −8240 € | 66 507 € | €162k | 10 | 30.05.2025 |
| 2023 | 1 759 461 € | 43 531 € | 74 746 € | €172k | 9 | 10.05.2024 |
| 2022 | 939 567 € | −1286 € | 31 215 € | €88k | 10 | 18.04.2023 |
| 2021 | 1 014 217 € | 10 072 € | 32 501 € | €81k | 11 | 29.04.2022 |
| 2020 | 886 661 € | 716 € | 22 430 € | €69k | 11 | 18.05.2021 |
| 2019 | 872 079 € | 1724 € | 21 713 € | €117k | 13 | 28.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 228 454 € | 48 883 € | 35 132 € | 9 |
| 2025 | 1 356 356 € | 236 923 € | 153 124 € | 9 |
| 2024 | 1 422 562 € | 207 976 € | 142 766 € | 10 |
| 2023 | 1 695 008 € | 179 275 € | 112 259 € | 11 |
| 2022 | 960 154 € | 147 443 € | 98 956 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €228k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €49k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €35k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €297k | €271k | €423k | €366k |
| Riigimaksud 2025 | €61k | €49k | €64k | €63k |
| Tööjõumaksud 2025 | €41k | €37k | €40k | €36k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 8 | 9 |
| Käive 2024 | €269k | €246k | €319k | €588k |
| Riigimaksud 2024 | €45k | €44k | €59k | €60k |
| Tööjõumaksud 2024 | €34k | €33k | €38k | €38k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 9 | 10 | 10 |
| Käive 2023 | €178k | €256k | €387k | €874k |
| Riigimaksud 2023 | €35k | €41k | €39k | €64k |
| Tööjõumaksud 2023 | €26k | €27k | €27k | €32k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 8 | 10 | 11 |
| Käive 2022 | €162k | €257k | €298k | €243k |
| Riigimaksud 2022 | €29k | €37k | €41k | €40k |
| Tööjõumaksud 2022 | €20k | €22k | €28k | €28k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 11 | 11 | 10 |
Tegevusload (4)
Majandustegevuse register · 4 h tagasiRiigihanked (1 · €55k)
Riigihangete register · 4 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 12.10.2020 | Tartu linna omandis olevate eluruumide Puiestee tn 114a-1, Puiestee tn 114a-9, Mõisavahe tn 67-10, Mõisavahe tn 67-31 ja Mõisavahe tn 66-30, Tartu remont | Tartu Linnavalitsus | 54 978 € |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded03.12.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
03.12.2025
Muutmiskanne
Ä 20041725 / 10 · Olek: Jõustunud
02.12.2025
Muutmiskanne
Ä 20041725 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.08.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.08.2025
Muutmiskanne
Ä 20041725 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20041725 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20041725 / 7 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20041725 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20041725 / 5 · Olek: Jõustunud
01.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.06.2011
Muutmiskanne
Ä 20041725 / 4 · Olek: Jõustunud
25.04.2011
Muutmiskanne
Ä 20041725 / 3 · Olek: Jõustunud
14.02.2011
Muutmiskanne
Ä 20041725 / M2 · Olek: Jõustunud
08.02.2011
Muutmiskanne
Ä 20041725 / M1 · Olek: Jõustunud
28.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.09.2010
Muutmiskanne
Ä 20041725 / 2 · Olek: Jõustunud
01.07.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
01.07.2008
Esmakanne
Ä 41725 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Marti VitkarJuhatuse liige, Osanik 100% · 1 muu ettevõte