Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.08.2008Äriregister
- Aadress
- Kastani tn 183-7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5273726Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101332169MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 22 h tagasiSA
Sindi Arenduse OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 07.08.2008
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 350 995 € | 2471 € | 35 168 € | €121k | 3 | 05.03.2026 |
| 2024 | 310 519 € | 6303 € | 32 697 € | €74k | 3 | 11.06.2025 |
| 2023 | 258 465 € | 11 465 € | 26 394 € | €69k | 3 | 02.04.2024 |
| 2022 | 283 738 € | −6895 € | 14 929 € | €70k | 4 | 27.03.2023 |
| 2021 | 244 078 € | −1626 € | 21 824 € | €44k | 4 | 21.06.2022 |
| 2020 | 192 196 € | 431 € | 23 450 € | €47k | 4 | 31.03.2021 |
| 2019 | 218 571 € | 10 353 € | 23 012 € | €38k | 4 | 22.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 89 690 € | 13 250 € | 7239 € | 3 |
| 2025 | 414 164 € | 56 713 € | 30 362 € | 3 |
| 2024 | 330 256 € | 52 694 € | 28 135 € | 4 |
| 2023 | 254 916 € | 35 252 € | 20 757 € | 3 |
| 2022 | 296 147 € | 37 063 € | 21 389 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €90k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €62k | €83k | €88k | €181k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €14k | €16k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €8k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €51k | €102k | €88k | €90k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €18k | €15k | €12k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €8k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €48k | €59k | €85k | €62k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €8k | €13k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €6k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €52k | €84k | €80k | €81k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €11k | €9k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €6k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20041966 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20041966 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20041966 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20041966 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
22.11.2013
Muutmiskanne
Ä 20041966 / 5 · Olek: Jõustunud
22.11.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20041966 / 4 · Olek: Jõustunud
08.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.12.2009
Muutmiskanne
Ä 41966 / 3 · Olek: Jõustunud
22.12.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.10.2009
Muutmiskanne
Ä 41966 / 2 · Olek: Jõustunud
19.10.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.08.2008
Esmakanne
Ä 41966 · Olek: Jõustunud
12.08.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Signe OtsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte