Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.10.2008Äriregister
- Aadress
- Vahtra pst 70aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5209156Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 5611 — RestoranitegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101587299MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud
Äriregister · 7 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 7 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 476 654 € | 28 685 € | 150 105 € | €331k | 14 | 29.06.2025 |
| 2023 | 572 525 € | −17 785 € | 116 422 € | €354k | 15 | 08.07.2024 |
| 2022 | 601 748 € | −52 889 € | 134 207 € | €379k | 23 | 27.08.2023 |
| 2021 | 440 129 € | −28 231 € | 187 096 € | €381k | 21 | 03.03.2022 |
| 2020 | 454 789 € | 48 907 € | 215 327 € | €285k | 20 | 30.06.2021 |
| 2019 | 482 119 € | 53 170 € | 166 363 € | €245k | 20 | 11.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 66 267 € | 12 060 € | 8462 € | 11 |
| 2025 | 460 108 € | 80 089 € | 53 567 € | 11 |
| 2024 | 478 711 € | 89 437 € | 49 241 € | 14 |
| 2023 | 584 757 € | 74 192 € | 66 647 € | 16 |
| 2022 | 592 865 € | 72 798 € | 51 676 € | 25 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €66k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | €63k | €99k | €200k | €99k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €20k | €36k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €14k | €22k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 14 | 20 | 16 | 11 |
| Käive 2024 | €69k | €105k | €198k | €107k |
| Riigimaksud 2024 | €14k | €21k | €28k | €27k |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €11k | €13k | €16k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 21 | 15 | 14 |
| Käive 2023 | €109k | €134k | €207k | €135k |
| Riigimaksud 2023 | €12k | €17k | €32k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €14k | €27k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 25 | 23 | 19 | 16 |
| Käive 2022 | €91k | €139k | €235k | €129k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €19k | €30k | €20k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €16k | €20k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 21 | 32 | 28 | 25 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 6 h tagasiToetused (1 · €25k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
24 919 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 40021878 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40021878 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.03.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 40021878 / 6 · Olek: Jõustunud
07.03.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
05.03.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 40021878 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.02.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 40021878 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.01.2019
Muutmiskanne
Ä 40021878 / 5 · Olek: Jõustunud
02.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40021878 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40021878 / 3 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.01.2012
Muutmiskanne
Ä 40021878 / 2 · Olek: Jõustunud
28.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.10.2008
Esmakanne
Ä 21878 · Olek: Jõustunud
02.10.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Mirko PõldmaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet