Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.11.2008Äriregister
- Aadress
- PõldeotsaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5220315Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101266549MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 325 141 € | −53 753 € | 628 565 € | €1.4m | 1 | 18.11.2025 |
| 2023 | 388 958 € | −145 825 € | 682 318 € | €1.3m | 1 | 31.12.2024 |
| 2022 | 731 482 € | 288 330 € | 828 143 € | €1.5m | 1 | 06.12.2023 |
| 2021 | 431 083 € | 11 451 € | 539 813 € | €1.2m | 1 | 26.09.2022 |
| 2020 | 379 801 € | 65 588 € | 528 362 € | €982k | 1 | 12.01.2022 |
| 2019 | 315 262 € | 33 508 € | 462 774 € | €977k | 1 | 22.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 28 396 € | 16 400 € | 2637 € | 2 |
| 2025 | 362 465 € | 34 456 € | 10 287 € | 2 |
| 2024 | 462 939 € | 77 119 € | 9799 € | 2 |
| 2023 | 470 444 € | 0 € | 10 204 € | 2 |
| 2022 | 750 367 € | 120 753 € | 5091 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €28k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €7k | 541 € | €62k | €292k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | 0 € | €12k | €20k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €17k | €6k | €156k | €284k |
| Riigimaksud 2024 | €44k | 0 € | 0 € | €33k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €14k | €95k | €8k | €354k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €5k | €70k | €2k | €673k |
| Riigimaksud 2022 | 917 € | 0 € | 0 € | €120k |
| Tööjõumaksud 2022 | 917 € | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Toetused (8 · €166k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
44 813 €
PRIAEU/EAFRD2024
25 101 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
1187 €
PRIAEU/EAFRD2023
54 447 €
Näita ülejäänud (2)
PRIAEU/EAFRD2023
24 812 €
PRIAEU/EAFRD2023
10 123 €
Riigihanked (2 · €716k)
Riigihangete register · 18 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 22.11.2023 | Teede talvine hooldus Pärnu linna Audru osavallas 2023-2026 | Pärnu Linnavalitsus | 709 700 € |
| 02.11.2022 | Teede talvine hooldus Pärnu linna Audru osavallas 2022-2023 | Pärnu Linnavalitsus | 6000 € |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30036474 / 9 · Olek: Jõustunud
08.12.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
08.12.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30036474 / 8 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30036474 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30036474 / 6 · Olek: Jõustunud
09.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.07.2014
Muutmiskanne
Ä 30036474 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30036474 / 4 · Olek: Jõustunud
12.10.2009
Muutmiskanne
Ä 36474 / 3 · Olek: Jõustunud
12.10.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.11.2008
Muutmiskanne
Ä 36474 / 2 · Olek: Jõustunud
19.11.2008
Esmakanne
Ä 36474 · Olek: Jõustunud
19.11.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
19.11.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Danel ToomastJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte