Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.08.2008Äriregister
- Aadress
- Sära tee 7, Peetri alevik, Rae vald, Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 6026311 · +372 53493515Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46381 — Muude toidukaupade hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101255974MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3195,00 ۀriregister
Juhtorgan (6)
Äriregister · 12 h tagasiJJ
Sünniaeg 1977 · 49 a · juhatuse liige alates 18.10.2016
Juhatuse liige
Asutajad
Äriregister · 12 h tagasiPN
Puratos NVVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 18.08.2008
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 12 h tagasiPN
Puratos NVVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 02.09.2023
Osanik 100% · €3k
Tegelikud kasusaajad (7)
Äriregister · 12 h tagasiYC
Sünniaeg 1948 · 78 a · tegelik kasusaaja alates 31.10.2018
Tegelik kasusaaja
RD
Sünniaeg 1949 · 77 a · tegelik kasusaaja alates 31.10.2018
Tegelik kasusaaja
EA
Sünniaeg 1947 · 79 a · tegelik kasusaaja alates 31.10.2018
Tegelik kasusaaja
MJ
Sünniaeg 1952 · 74 a · tegelik kasusaaja alates 31.10.2018
Tegelik kasusaaja
Tütarettevõtted
Äriregister osanikud · 12 h tagasiPuratos Estonia OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€10.8mviimane
€20.0m€10.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€422kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 10 782 160 € | 421 544 € | 1 097 992 € | €2.2m | 9 | 10.07.2025 |
| 2023AUD | 10 474 668 € | 388 152 € | 1 076 448 € | €2.4m | 8 | 17.07.2024 |
| 2022AUD | 9 376 332 € | 452 886 € | 988 296 € | €2.2m | 7 | 16.06.2023 |
| 2021AUD | 7 578 963 € | 298 175 € | 735 410 € | €2.0m | 7 | 27.06.2022 |
| 2020AUD | 7 010 013 € | 222 593 € | 617 235 € | €1.8m | 8 | 29.06.2021 |
| 2019AUD | 4 883 802 € | 240 803 € | 544 642 € | €1.5m | 8 | 01.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 3 763 070 € | 54 529 € | 45 350 € | 9 |
| 2025 | 15 266 494 € | 462 869 € | 214 411 € | 9 |
| 2024 | 14 772 416 € | 487 886 € | 193 010 € | 9 |
| 2023 | 14 929 186 € | 506 915 € | 171 977 € | 9 |
| 2022 | 13 053 326 € | 420 438 € | 129 622 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €3.8m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €55k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €45k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €4.1m | €3.7m | €3.6m | €3.8m |
| Riigimaksud 2025 | €147k | €93k | €60k | €163k |
| Tööjõumaksud 2025 | €50k | €70k | €46k | €48k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 8 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €3.4m | €3.8m | €3.7m | €3.9m |
| Riigimaksud 2024 | €96k | €100k | €99k | €193k |
| Tööjõumaksud 2024 | €44k | €61k | €44k | €44k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 8 | 8 | 9 |
| Käive 2023 | €3.7m | €3.7m | €3.9m | €3.8m |
| Riigimaksud 2023 | €131k | €134k | €168k | €73k |
| Tööjõumaksud 2023 | €33k | €59k | €39k | €41k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2022 | €3.0m | €3.2m | €3.5m | €3.4m |
| Riigimaksud 2022 | €98k | €105k | €92k | €125k |
| Tööjõumaksud 2022 | €24k | €41k | €33k | €32k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 8 | 7 | 7 |
Ajalugu (44)
Äriregister kanded21.11.2025
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 20 · Olek: Jõustunud
21.11.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 20
08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10120587 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 19 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 19
Näita ülejäänud 39 sündmust
16.06.2022
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 18 · Olek: Jõustunud
16.06.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 18
03.03.2022
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 17 · Olek: Jõustunud
03.03.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 17
29.09.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10120587 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.07.2021
Korraldav määrus
Ä 10120587 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.04.2021
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 16 · Olek: Jõustunud
07.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 16
04.09.2020
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 15 · Olek: Jõustunud
04.09.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 15
31.10.2019
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 14 · Olek: Jõustunud
31.10.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 14
02.08.2018
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 13 · Olek: Jõustunud
02.08.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 13
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 12 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 12
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 11 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 11
18.10.2016
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 10 · Olek: Jõustunud
18.10.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 10
23.03.2015
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 9 · Olek: Jõustunud
23.03.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.01.2015
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 8 · Olek: Jõustunud
16.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 8
26.08.2013
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 7 · Olek: Jõustunud
26.08.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.07.2011
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 6 · Olek: Jõustunud
22.07.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
24.05.2010
Muutmiskanne
Ä 10120587 / 5 · Olek: Jõustunud
24.05.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.05.2010
Muutmiskanne
Ä 10120587 / M1 · Olek: Jõustunud
06.02.2009
Muutmiskanne
Ä 120587 / 4 · Olek: Jõustunud
06.02.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 120587 / 3 · Olek: Jõustunud
19.01.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
22.08.2008
Muutmiskanne
Ä 120587 / 2 · Olek: Jõustunud
22.08.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.08.2008
Esmakanne
Ä 120587 · Olek: Jõustunud
18.08.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Olivier Luc R. TilkensJuhatuse liige · 1 muu ettevõte