Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.09.2008Äriregister
- Aadress
- Pohla tn 9-1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56462620Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101255699MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 385 678 € | −8377 € | 215 779 € | €283k | 9 | 09.04.2025 |
| 2023 | 1 377 357 € | 136 338 € | 224 156 € | €300k | 9 | 15.05.2024 |
| 2022 | 1 272 755 € | 58 444 € | 87 818 € | €144k | 9 | 17.03.2023 |
| 2021 | 941 594 € | −4206 € | 29 374 € | €79k | 10 | 25.04.2022 |
| 2020 | 818 813 € | 28 689 € | 33 580 € | €78k | 10 | 04.05.2021 |
| 2019 | 746 626 € | −5719 € | 4891 € | €48k | 10 | 10.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 357 935 € | 59 500 € | 24 729 € | 10 |
| 2025 | 1 087 650 € | 211 217 € | 135 066 € | 8 |
| 2024 | 1 590 883 € | 253 521 € | 129 892 € | 11 |
| 2023 | 1 382 095 € | 224 019 € | 121 982 € | 10 |
| 2022 | 1 349 142 € | 201 258 € | 111 038 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €358k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €60k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €303k | €311k | €223k | €250k |
| Riigimaksud 2025 | €57k | €72k | €43k | €40k |
| Tööjõumaksud 2025 | €35k | €36k | €29k | €34k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 7 | 9 | 8 |
| Käive 2024 | €408k | €475k | €347k | €361k |
| Riigimaksud 2024 | €72k | €63k | €64k | €55k |
| Tööjõumaksud 2024 | €35k | €33k | €31k | €30k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 10 | 10 | 11 |
| Käive 2023 | €320k | €336k | €373k | €353k |
| Riigimaksud 2023 | €50k | €54k | €62k | €59k |
| Tööjõumaksud 2023 | €26k | €29k | €33k | €35k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 9 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €264k | €328k | €307k | €451k |
| Riigimaksud 2022 | €42k | €55k | €52k | €52k |
| Tööjõumaksud 2022 | €25k | €27k | €30k | €29k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 9 | 9 | 10 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10121317 / 8 · Olek: Jõustunud
13.09.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.09.2018
Muutmiskanne
Ä 10121317 / 7 · Olek: Jõustunud
02.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
02.05.2018
Muutmiskanne
Ä 10121317 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10121317 / 5 · Olek: Jõustunud
07.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.01.2015
Muutmiskanne
Ä 10121317 / 4 · Olek: Jõustunud
26.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
26.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10121317 / 3 · Olek: Jõustunud
03.03.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.03.2010
Muutmiskanne
Ä 10121317 / 2 · Olek: Jõustunud
18.09.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
18.09.2008
Esmakanne
Ä 121317 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Indrek SeeneJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet