Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Tulundusühistu
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.12.2008Äriregister
- Aadress
- Vana-Lauri, Lauri küla, Rõuge vald, 66247 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5223342Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47991 — Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turgeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101494751MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 5 h tagasiAsutajad (9)
Äriregister · 5 h tagasiOM
OÜ Mäe- LauriVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 05.12.2008
Asutaja
Osanikud (6)
Äriregister · 5 h tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
75.0% · 6
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | 12.50% | |
| 2 | 12.50% | |
| 3 | 12.50% | |
| 4 | 12.50% | |
| 5 | 12.50% | |
| 6 | 12.50% |
Kontsentratsioon
Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.
Top 1
12.5%
Top 3
37.5%
Top 5
62.5%
Top 10
75.0%
80%-i piir
5/6
Gini
0.00
Hajutatud kontroll, top 5 koos enamuses.
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 5 h tagasiAruanded (4)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2022
€1.3mviimane
€2.0m€1.0m0
20192022
Puhaskasum · 2019–2022
€-77kviimane
€20k€-40k€-100k
20192022
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022AUD | 1 339 048 € | −77 266 € | −86 265 € | €174k | 4 | 15.12.2023 |
| 2021 | 1 326 900 € | 11 439 € | −12 389 € | €279k | 4 | 06.10.2022 |
| 2020 | 848 388 € | 4624 € | −23 828 € | €146k | 3 | 01.07.2021 |
| 2019 | 678 138 € | 11 114 € | −28 452 € | €132k | 3 | 06.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 0 € | — | — | — |
| 2024 | 224 777 € | 20 769 € | 15 383 € | 1 |
| 2023 | 734 240 € | 71 726 € | 42 548 € | 6 |
| 2022 | 1 424 242 € | 64 804 € | 48 813 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €131k | €86k | €8k | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €8k | 742 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €7k | 31 € | 32 € |
| Töötajaid 2024 | 3 | 1 | — | — |
| Käive 2023 | €238k | €196k | €160k | €140k |
| Riigimaksud 2023 | €18k | €16k | €25k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €12k | €9k | €11k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €386k | €355k | €408k | €275k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €10k | €21k | €15k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €12k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 7 | 7 | 6 |
Ajalugu (37)
Äriregister kanded30.10.2024
Pankroti väljakuulutamiskanne
Ä 20042711 / 14 · Olek: Jõustunud
30.10.2024
Pankroti väljakuulutamiskanne
Kanne nr 14
23.09.2024
Muutmiskanne
Ä 20042711 / 13 · Olek: Jõustunud
23.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 13
30.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 20042711 / M9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 32 sündmust
07.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20042711 / M8 · Olek: Jõustunud
11.06.2024
Muutmiskanne
Ä 20042711 / 12 · Olek: Jõustunud
11.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 12
16.05.2024
Korraldav määrus
Ä 20042711 / M7 · Olek: Jõustunud
29.04.2024
Muutmiskanne
Ä 20042711 / 11 · Olek: Jõustunud
29.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
10.11.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 20042711 / M6 · Olek: Jõustunud
09.11.2023
Aruandetrahvimäärus
Ä 20042711 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20042711 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.12.2022
Muutmiskanne
Ä 20042711 / 10 · Olek: Jõustunud
08.12.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 10
30.10.2018
Muutmiskanne
Ä 20042711 / 9 · Olek: Jõustunud
30.10.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20042711 / 8 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20042711 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.02.2017
Muutmiskanne
Ä 20042711 / 6 · Olek: Jõustunud
17.02.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
24.01.2017
Muutmiskanne
Ä 20042711 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.01.2017
Muutmiskanne
Ä 20042711 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.05.2014
Muutmiskanne
Ä 20042711 / 5 · Olek: Jõustunud
22.05.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20042711 / 4 · Olek: Jõustunud
27.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
26.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20042711 / 3 · Olek: Jõustunud
26.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20042711 / M1 · Olek: Jõustunud
17.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20042711 / 2 · Olek: Jõustunud
17.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.12.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
03.12.2008
Esmakanne
Ä 42711 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 21 ettevõttes.
Margo MansbergJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Arvi SulgAsutaja, Osanik 13% · 1 muu ettevõte
Katrin KaskAsutaja, Osanik 13% · 2 muud ettevõtet
Külli ŠtubisAsutaja, Osanik 13% · 1 muu ettevõte
Mart UibokandAsutaja, Osanik 13% · 2 muud ettevõtet
Svetlana PildenPankrotihaldur · 9 muud ettevõtet