Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.12.2008Äriregister
- Aadress
- Kastani tn 54-4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53627827Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101399733MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 21 h tagasiOÜ pH7 on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 189 908 € | −11 865 € | 208 177 € | €319k | 1 | 26.06.2025 |
| 2023 | 529 125 € | 29 584 € | 220 042 € | €282k | 4 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 669 695 € | 125 120 € | 190 458 € | €278k | 5 | 29.06.2023 |
| 2021 | 352 672 € | 24 891 € | 65 338 € | €112k | 5 | 30.06.2022 |
| 2020 | 547 167 € | 882 € | 40 447 € | €97k | 5 | 27.06.2021 |
| 2019 | 644 085 € | 34 547 € | 39 565 € | €160k | 6 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 8808 € | 0 € | 901 € | — |
| 2025 | 62 037 € | 11 626 € | 5269 € | — |
| 2024 | 221 623 € | 26 484 € | 13 619 € | 1 |
| 2023 | 569 525 € | 43 644 € | 21 914 € | 2 |
| 2022 | 1 650 181 € | 52 231 € | 22 031 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €9k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 901 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €15k | €23k | €14k | €10k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €3k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | 921 € | 921 € | 921 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €55k | €78k | €65k | €24k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €11k | €8k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €170k | €104k | €181k | €114k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €11k | €19k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €6k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €279k | €586k | €454k | €332k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €19k | €7k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 4 |
Tegevusload (4)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiAjalugu (12)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20042777 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20042777 / 5 · Olek: Jõustunud
18.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
18.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20042777 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20042777 / 3 · Olek: Jõustunud
15.02.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.02.2010
Muutmiskanne
Ä 20042777 / 2 · Olek: Jõustunud
12.12.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
12.12.2008
Esmakanne
Ä 42777 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Andres JürgensonJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet