Kanalisatsioon ja heitveekäitlus tegevusala alusel registreeritud 17. detsember 2008. Põhitegevuskoht Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgeva maakond.
| Aasta | Müügitulu | Kasum |
|---|
Märksõnad: ühisveevärk, veevarustus, tasaarvestus Tarbija leidis, et on tasunud veeteenuse eest rohkem kui on tegelikult tarbinud ning soovis kauplejalt tasaarvestuse tegemist. Komisjon asus seisukohale, et tarbija väited enamtarbimisest ja ettemaksust ei ole tõendatud. VÕS § 3 p 1, ÜVKS § 15
Otsus PDF →2026: 52k € · 2025: 307k € · 2024: 235k €
Osaühing Jõgeva Veevärk on isikute kaudu seotud 19 muu ettevõttega. Sidemed tekivad 4 inimese kaudu, kes kannavad rolle nii siinses ettevõttes kui mujal. Tihedaim side jookseb Marek Saksing kaudu (10 ettevõtet).
| Omakapital |
|---|
| Varad |
|---|
| Töötajaid |
|---|
| 2025AUD | 1 204 858 € | −79 441 € | 11,5m € | 12,2m € | 9 | 04.06.2026 | |
| 2024AUD | 1 188 577 € | −130 923 € | 11,3m € | 12,0m € | 9 | 15.05.2025 | |
| 2023AUD | 1 048 338 € | 9723 € | 11,4m € | 12,2m € | 9 | 04.06.2024 | |
| 2022AUD | 936 102 € | −210 852 € | 11,3m € | 12,4m € | 9 | 05.06.2023 | |
| 2021AUD | 956 985 € | −52 858 € | 11,4m € | 12,5m € | 9 | 27.06.2022 | |
| 2020AUD | 988 874 € | −109 369 € | 11,4m € | 12,5m € | 9 | 03.05.2021 | |
| 2019AUD | 918 184 € | −188 524 € | 11,5m € | 12,9m € | 9 | 09.06.2020 |
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I-III kv | 960 035 € | 187 057 € | 99 989 € | 11 |
| 2025 | 1 248 449 € | 230 497 € | 119 131 € | 10 |
| 2024 | 1 212 874 € | 242 142 € | 100 823 € | 10 |
| 2023 | 1 049 324 € | 172 541 € | 106 107 € | 10 |
| 2022 | 1 033 064 € | 184 153 € | 103 693 € | 8 |
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 290k € | 294k € | 376k € | – |
| Riigimaksud 2026 | 62k € | 60k € | 64k € | – |
| Tööjõumaksud 2026 | 32k € | 32k € | 36k € | – |
| Töötajaid 2026 | 10 | 12 | 11 | – |
| Käive 2025 | 311k € | 300k € | 338k € | 299k € |
| Riigimaksud 2025 | 66k € | 68k € | 57k € | 40k € |
| Tööjõumaksud 2025 | 29k € | 30k € | 32k € | 29k € |
| Töötajaid 2025 | 10 | 11 | 11 | 10 |
| Käive 2024 | 309k € | 303k € | 301k € | 300k € |
| Riigimaksud 2024 | 61k € | 64k € | 54k € | 63k € |
| Tööjõumaksud 2024 | 25k € | 25k € | 26k € | 25k € |
| Töötajaid 2024 | 10 | 12 | 10 | 10 |
| Käive 2023 | 238k € | 237k € | 279k € | 295k € |
| Riigimaksud 2023 | 43k € | 31k € | 51k € | 48k € |
| Tööjõumaksud 2023 | 26k € | 26k € | 29k € | 25k € |
| Töötajaid 2023 | 9 | 10 | 8 | 10 |
| Käive 2022 | 233k € | 278k € | 245k € | 278k € |
| Riigimaksud 2022 | 48k € | 46k € | 46k € | 44k € |
| Tööjõumaksud 2022 | 27k € | 29k € | 25k € | 24k € |
| Töötajaid 2022 | 10 | 10 | 8 | 8 |
Top 7 ostjat moodustavad 583k € ehk 98% kogusummast. Ülejäänud 3 ostjat jagavad ülejäänu.
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| HEKAMA OÜ | Asutaja | 12665868 |
| JKE EHITUS OÜ | AsutajaJuhatuse liigeOsanik 100% | 12391891 |
| KIVIKUVAND OÜ | Osanik 50%AsutajaJuhatuse liige | 11438834 |
| Mittetulundusühing Airaan | Asutaja | 80292519 |
| Mittetulundusühing MARLAU | Asutaja | 80307706 |
| MKM Invest OÜ | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 12390682 |
| MTÜ Priit Saksingu Mälestusfond | Juhatuse liigeAsutaja | 80653408 |
| ROVALEST OÜ | Juhatuse liigeOsanik 33% | 12812766 |
| TAMAS OÜ | Asutaja | 12041820 |
| Tammilahe Mittetulundusühing | AsutajaJuhatuse liige | 80321066 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Mittetulundusühing Omad Inimesed | AsutajaJuhatuse liige | 80610209 |
| Osaühing Jõgeva Sotsiaalkeskus "Elukaar" | Nõukogu liige | 10695523 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| MildEst OÜ | AsutajaOsanik 50%Juhatuse liige | 14192575 |
| OÜ Georeeper | Juhatuse liigeAsutaja |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Enveko OÜ | Nõukogu liige | 10320390 |
| Jõgeva vald, Luua küla, Luua keskus 20 korteriühistu | Juhatuse liige | 80516462 |
| Sadala Kandi Edendajate Ühing |
Juhatuse liigeAsutaja |
| 80352724 |
| Tuimõisa Turism OÜ | Osanik 100%Juhatuse liigeAsutaja | 14254193 |
| 12405239 |
| OÜ Projektron | Juhatuse liigeAsutaja | 12350260 |
Võrdlusrühm: Kanalisatsioon ja heitveekäitlus, 122 tegutsevat ettevõtet, kes on esitanud aruande viimase kolme aasta jooksul.
Asutatud 2008. Sel aastal registreeriti 4467 osaühing, neist tegutseb praegu 4292 ehk 96,1%.