Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.02.2009Äriregister
- Aadress
- Järve tn 37, Kristiine linnaosa, Tallinn, 11314 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55512829Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101885182MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2800,00 ۀriregister
Juhtorgan (5)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 2 h tagasiOK
osaühing KARTSOILJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10023485 · osanik alates 02.09.2023
Osanik 66% · €2k
OM
Osaühing MONTES MUSICJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10956352 · osanik alates 02.09.2023
Osanik 20% · 567 €
OU
Osaühing UKAVA CONSULTJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10709610 · osanik alates 02.09.2023
Osanik 14% · 399 €
Tegelikud kasusaajad (7)
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiOÜ TÄP Varahaldus on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 279 276 € | 742 558 € | 3 504 664 € | €3.8m | 8 | 22.07.2025 |
| 2023AUD | 3 038 329 € | 895 332 € | 4 952 097 € | €5.1m | 8 | 28.06.2024 |
| 2022AUD | 3 160 822 € | 837 524 € | 4 163 165 € | €4.3m | 8 | 09.10.2023 |
| 2021AUD | 2 735 466 € | 766 308 € | 3 815 641 € | €3.9m | 7 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 808 422 € | 3 755 877 € | 3 399 333 € | €3.5m | 7 | 15.09.2021 |
| 2019 | 267 897 € | 13 732 € | 122 256 € | €438k | 2 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 009 489 € | 144 569 € | 54 606 € | 10 |
| 2025 | 3 003 193 € | 606 463 € | 198 350 € | 9 |
| 2024 | 2 417 108 € | 509 156 € | 163 875 € | 9 |
| 2023 | 3 541 771 € | 487 017 € | 147 221 € | 8 |
| 2022 | 3 604 054 € | 527 686 € | 143 242 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.0m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €145k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €55k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €615k | €581k | €1.1m | €664k |
| Riigimaksud 2025 | €99k | €130k | €210k | €168k |
| Tööjõumaksud 2025 | €49k | €46k | €51k | €53k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €491k | €574k | €502k | €850k |
| Riigimaksud 2024 | €104k | €226k | €91k | €89k |
| Tööjõumaksud 2024 | €41k | €40k | €42k | €41k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 9 |
| Käive 2023 | €948k | €589k | €825k | €1.2m |
| Riigimaksud 2023 | €138k | €106k | €107k | €137k |
| Tööjõumaksud 2023 | €36k | €34k | €38k | €40k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €687k | €492k | €764k | €1.7m |
| Riigimaksud 2022 | €128k | €102k | €113k | €184k |
| Tööjõumaksud 2022 | €34k | €33k | €38k | €38k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 9 | 8 |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded16.12.2025
Muutmiskanne
Ä 10125512 / 12 · Olek: Jõustunud
16.12.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 12
21.02.2025
Muutmiskanne
Ä 10125512 / 11 · Olek: Jõustunud
21.02.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
19.02.2025
Muutmiskanne
Ä 10125512 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 21 sündmust
28.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10125512 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10125512 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.03.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10125512 / 9 · Olek: Jõustunud
17.03.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
20.04.2020
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 10125512 / 7 · Olek: Jõustunud
20.04.2020
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 10125512 / 8 · Olek: Jõustunud
20.04.2020
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 8
20.04.2020
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 7
06.07.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10125512 / 6 · Olek: Jõustunud
06.07.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10125512 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10125512 / 4 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.10.2016
Muutmiskanne
Ä 10125512 / 3 · Olek: Jõustunud
11.10.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10125512 / 2 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.02.2009
Esmakanne
Ä 125512 · Olek: Jõustunud
17.02.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 39 ettevõttes.
Tõnis KaruJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 9 muud ettevõtet
AR Parking OÜ
Juhatuse liige
Cru Grupp OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Elama Kindlustus AS
Nõukogu liige
Eskaader OÜ
AsutajaOsanik 25%Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
ESTONIA SELTS
Juhatuse liige
Lemmiku Arendus OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
osaühing KARTSOIL
Osanik 30%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Osaühing Topu Maja
Juhatuse liigeOsanik 30%Tegelik kasusaaja
Tänavapuhastuse Aktsiaselts
Tegelik kasusaaja
Aino TammTegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Vello KinkTegelik kasusaaja, Nõukogu liige · 4 muud ettevõtet
Tõnu KaruTegelik kasusaaja, Nõukogu liige · 5 muud ettevõtet
Olev KallasTegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Ants KaruTegelik kasusaaja, Nõukogu liige · 9 muud ettevõtet
Giant AI Technologies Estonia OÜ
Prokurist
Kepro Holland OÜ
Prokurist
Maruno Osaühing
Tegelik kasusaaja
OÜ Helbe Holdings
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Premium Media OÜ
Prokurist
SEALTES Nuia OÜ
Prokurist
SEALTES Viimsi OÜ
Prokurist
Tänavapuhastuse Aktsiaselts
Tegelik kasusaaja
WIDEN Tagatisagent OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja