Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.02.2009Äriregister
- Aadress
- KrahviADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 0220 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101280334MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 85 895 € | 24 522 € | 58 616 € | €103k | 1 | 17.08.2025 |
| 2023 | 87 430 € | −4930 € | 34 094 € | €79k | 1 | 10.07.2024 |
| 2022 | 209 794 € | 24 690 € | 39 025 € | €86k | 4 | 27.12.2023 |
| 2021 | 182 460 € | 10 288 € | 14 335 € | €62k | 5 | 09.10.2022 |
| 2020 | 88 642 € | −2911 € | 4047 € | €64k | 3 | 09.10.2022 |
| 2019 | 97 957 € | 1162 € | 6958 € | €58k | 3 | 01.07.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 21 995 € | 3881 € | 1626 € | 1 |
| 2025 | 78 571 € | 15 024 € | 5944 € | 1 |
| 2024 | 85 813 € | 14 206 € | 6811 € | 1 |
| 2023 | 83 087 € | 10 958 € | 5263 € | 1 |
| 2022 | 213 556 € | 29 087 € | 17 592 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €22k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €22k | €24k | €11k | €21k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €3k | €5k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €19k | €31k | €16k | €21k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €4k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €2k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2023 | €12k | €45k | €12k | €14k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €3k | €2k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €65k | €60k | €56k | €33k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €5k | €8k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €5k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 3 | 1 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded08.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 40022654 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.09.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 40022654 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40022654 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 40022654 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 16 sündmust
21.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 40022654 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40022654 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40022654 / 5 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40022654 / 4 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 40022654 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.08.2015
Muutmiskanne
Ä 40022654 / 3 · Olek: Jõustunud
13.08.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.10.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 40022654 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.08.2010
Muutmiskanne
Ä 40022654 / M1 · Olek: Jõustunud
11.08.2010
Muutmiskanne
Ä 40022654 / 2 · Olek: Jõustunud
11.08.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.02.2009
Esmakanne
Ä 22654 · Olek: Jõustunud
20.02.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Raivo NõmmemeesJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet
Marju AutorAsutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet