Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.02.2009Äriregister
- Aadress
- Pagusoo tn 3-6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47751 — Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101313654MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 406 669 € | 18 135 € | 41 933 € | €103k | 14 | 11.06.2025 |
| 2023 | 396 072 € | 20 224 € | 23 798 € | €84k | 14 | 21.06.2024 |
| 2022 | 351 692 € | −4621 € | 3574 € | €78k | 13 | 05.06.2023 |
| 2021 | 284 418 € | 4950 € | 8195 € | €83k | 13 | 02.06.2022 |
| 2020 | 212 609 € | −58 € | 3245 € | €66k | 14 | 30.04.2021 |
| 2019 | 178 277 € | 708 € | 3303 € | €64k | 11 | 11.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 104 827 € | 50 313 € | 31 948 € | 15 |
| 2025 | 397 555 € | 191 686 € | 127 164 € | 15 |
| 2024 | 410 223 € | 172 421 € | 104 802 € | 14 |
| 2023 | 398 452 € | 159 001 € | 101 363 € | 13 |
| 2022 | 348 269 € | 140 279 € | 92 683 € | 14 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €105k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €50k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €32k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 15 | — | — | — |
| Käive 2025 | €94k | €104k | €104k | €95k |
| Riigimaksud 2025 | €40k | €45k | €51k | €55k |
| Tööjõumaksud 2025 | €25k | €29k | €38k | €36k |
| Töötajaid 2025 | 16 | 15 | 15 | 15 |
| Käive 2024 | €93k | €105k | €114k | €98k |
| Riigimaksud 2024 | €38k | €42k | €49k | €43k |
| Tööjõumaksud 2024 | €23k | €25k | €29k | €28k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 14 | 14 | 14 |
| Käive 2023 | €92k | €106k | €108k | €92k |
| Riigimaksud 2023 | €41k | €38k | €44k | €36k |
| Tööjõumaksud 2023 | €27k | €24k | €28k | €23k |
| Töötajaid 2023 | 15 | 15 | 13 | 13 |
| Käive 2022 | €76k | €85k | €98k | €89k |
| Riigimaksud 2022 | €31k | €32k | €37k | €40k |
| Tööjõumaksud 2022 | €21k | €21k | €26k | €24k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 14 | 13 | 14 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40022732 / 7 · Olek: Jõustunud
03.06.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 40022732 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.06.2020
Muutmiskanne
Ä 40022732 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40022732 / 5 · Olek: Jõustunud
11.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40022732 / 4 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40022732 / 3 · Olek: Jõustunud
13.07.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.07.2011
Muutmiskanne
Ä 40022732 / 2 · Olek: Jõustunud
27.02.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
27.02.2009
Esmakanne
Ä 22732 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Tiina VaherJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet