Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.03.2009Äriregister
- Aadress
- Vallikraavi tn 2, Tartu linn, Tartu linn, 51003 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 63921 — Muu infoalane tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101292911MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 28 121,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 11 h tagasiOÜ Krediidihaldus on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€149kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€67kviimane
€100k€49k€-2k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 149 111 € | 66 636 € | 287 647 € | €296k | 0 | 27.05.2025 |
| 2023 | 153 745 € | −1007 € | 221 011 € | €233k | 0 | 02.06.2024 |
| 2022 | 196 126 € | 27 637 € | 222 018 € | €230k | 0 | 24.05.2023 |
| 2021 | 140 193 € | 28 788 € | 194 381 € | €202k | 0 | 31.05.2022 |
| 2020 | 74 480 € | 27 908 € | 165 593 € | €177k | 0 | 28.06.2021 |
| 2019 | 102 720 € | 12 730 € | 137 685 € | €151k | 0 | 10.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 18 420 € | 295 € | 0 € | — |
| 2025 | 153 968 € | 7103 € | 0 € | — |
| 2024 | 153 780 € | 9531 € | 0 € | — |
| 2023 | 180 873 € | 11 452 € | 0 € | — |
| 2022 | 184 498 € | 15 869 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €18k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 295 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €16k | €17k | €43k | €79k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 676 € | €6k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €18k | €16k | €17k | €103k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 870 € | 821 € | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €47k | €31k | €37k | €66k |
| Riigimaksud 2023 | 600 € | €2k | €3k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €37k | €81k | €37k | €29k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €14k | 518 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20043962 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20043962 / 8 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 16 sündmust
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20043962 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20043962 / 6 · Olek: Jõustunud
23.01.2013
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 5
23.01.2013
Ümberkujundamiskanne
Ä 20043962 / 5 · Olek: Jõustunud
22.01.2013
Muutmiskanne
Ä 20043962 / M3 · Olek: Jõustunud
28.12.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
28.12.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20043962 / 4 · Olek: Jõustunud
23.12.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20043962 / M2 · Olek: Jõustunud
07.12.2009
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Kanne nr 3
07.12.2009
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 43962 / 3 · Olek: Jõustunud
23.11.2009
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 43962 / M1 · Olek: Jõustunud
22.09.2009
Märkus
Kanne nr 2
22.09.2009
Märkus
Ä 43962 / 2 · Olek: Jõustunud
17.03.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
17.03.2009
Esmakanne
Ä 43962 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Art AndressonJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Marko JõemetsAsutaja · 1 muu ettevõte