Üldandmed
Äriregister · äsja- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.03.2009Äriregister
- Aadress
- Lembitu tn 1ADS / Äriregister
- Telefonid
- +372 4729595 · +372 55645929 · +372 5014585Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 9622 — Iluhooldus ja muud iluteenusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101290557MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · äsjaOsanikud (2)
Äriregister · äsjaTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · äsjaAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 190 213 € | 1 € | 11 317 € | €32k | 6 | 25.05.2025 |
| 2023 | 197 913 € | 351 € | 11 316 € | €31k | 6 | 15.01.2024 |
| 2022 | 139 820 € | 6431 € | 10 965 € | €25k | 6 | 30.01.2023 |
| 2021 | 91 140 € | 24 € | 4534 € | €14k | 6 | 09.06.2022 |
| 2020 | 95 499 € | −7518 € | 4510 € | €14k | 8 | 10.05.2021 |
| 2019 | 95 913 € | −4377 € | 12 028 € | €21k | 7 | 20.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 51 577 € | 24 109 € | 14 980 € | 8 |
| 2025 | 187 344 € | 84 913 € | 61 561 € | 8 |
| 2024 | 191 610 € | 74 700 € | 47 925 € | 7 |
| 2023 | 194 753 € | 69 977 € | 47 638 € | 8 |
| 2022 | 134 176 € | 42 916 € | 28 614 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €52k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €41k | €44k | €56k | €46k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €20k | €23k | €25k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €14k | €18k | €17k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €49k | €49k | €53k | €41k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €18k | €20k | €18k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €12k | €12k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €35k | €47k | €61k | €52k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €16k | €22k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €10k | €15k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 9 | 9 | 8 |
| Käive 2022 | €21k | €32k | €47k | €35k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €8k | €14k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 7 | 6 |
Toetused (1 · €5k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
4596 €
Ajalugu (24)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30037955 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30037955 / 5 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 19 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30037955 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30037955 / 3 · Olek: Jõustunud
01.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30037955 / 2 · Olek: Jõustunud
20.04.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
20.04.2009
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 126110 / 6 · Olek: Jõustunud
17.04.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
17.04.2009
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 37955 · Olek: Jõustunud
13.04.2009
Märkus
Kanne nr 2
13.04.2009
Märkus
Ä 126110 / 5 · Olek: Jõustunud
06.04.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
06.04.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
06.04.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
06.04.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 126110 / 2 · Olek: Jõustunud
06.04.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 126110 / 3 · Olek: Jõustunud
06.04.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 126110 / 4 · Olek: Jõustunud
02.03.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
02.03.2009
Esmakanne
Ä 126110 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Ave HeringasJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet