Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.04.2009Äriregister
- Aadress
- Kadaka tee 72a/4, Mustamäe linnaosa, Tallinn, 12618 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6718619Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101298876MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2814,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiHS
Hansaconsult SEC OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 17.04.2009
Asutaja
Osanikud (3)
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 590 493 € | 41 635 € | 179 611 € | €241k | 8 | 26.06.2025 |
| 2023 | 548 041 € | 31 894 € | 182 417 € | €237k | 8 | 30.06.2024 |
| 2022 | 568 812 € | 49 040 € | 158 682 € | €241k | 8 | 28.06.2023 |
| 2021 | 516 607 € | 20 491 € | 160 643 € | €209k | 8 | 23.06.2022 |
| 2020 | 471 611 € | 48 113 € | 139 894 € | €240k | 8 | 29.06.2021 |
| 2019 | 531 823 € | 43 846 € | 116 781 € | €191k | 8 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 148 552 € | 32 082 € | 16 993 € | 8 |
| 2025 | 565 335 € | 127 352 € | 69 442 € | 8 |
| 2024 | 577 073 € | 113 746 € | 61 981 € | 8 |
| 2023 | 556 432 € | 97 938 € | 56 043 € | 8 |
| 2022 | 555 930 € | 96 690 € | 53 299 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €149k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €32k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €146k | €162k | €122k | €135k |
| Riigimaksud 2025 | €29k | €38k | €29k | €31k |
| Tööjõumaksud 2025 | €15k | €17k | €19k | €19k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €153k | €146k | €141k | €137k |
| Riigimaksud 2024 | €28k | €28k | €34k | €24k |
| Tööjõumaksud 2024 | €14k | €16k | €17k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 7 | 8 |
| Käive 2023 | €152k | €129k | €131k | €143k |
| Riigimaksud 2023 | €27k | €20k | €25k | €26k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €13k | €14k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €123k | €147k | €119k | €167k |
| Riigimaksud 2022 | €21k | €24k | €23k | €28k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €13k | €14k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded26.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10128318 / 9 · Olek: Jõustunud
26.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10128318 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.07.2021
Muutmiskanne
Ä 10128318 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
06.07.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
21.06.2021
Muutmiskanne
Ä 10128318 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10128318 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10128318 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10128318 / 4 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.03.2010
Muutmiskanne
Ä 10128318 / 3 · Olek: Jõustunud
09.03.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
24.04.2009
Muutmiskanne
Ä 128318 / 2 · Olek: Jõustunud
24.04.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.04.2009
Esmakanne
Ä 128318 · Olek: Jõustunud
17.04.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Andrus KäenJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Erkki KaarJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet