Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.03.2009Äriregister
- Aadress
- Vanemuise tn 21a, Tartu linn, Tartu linn, 51014 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.aadlivillakv.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5062212 · +372 7868080Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68311 — Kinnisvarateenuste vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101436816MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiAadlivilla Kinnisvara OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasiDomeenid (2)
www.aadlivillakv.ee
Äriregister
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€43kviimane
€50k€25k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
151 €viimane
€20k0 €€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 42 978 € | 151 € | 5515 € | €23k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 40 961 € | 1346 € | 5475 € | €22k | 1 | 01.07.2024 |
| 2022 | 25 332 € | −11 795 € | 7129 € | €32k | 1 | 21.06.2023 |
| 2021 | 48 177 € | 7953 € | 18 924 € | €38k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 46 949 € | 12 709 € | 20 971 € | €27k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 37 734 € | 4652 € | 18 589 € | €23k | 1 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€20k€10k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 6650 € | 1805 € | 1501 € | 1 |
| 2025 | 49 360 € | 9089 € | 4221 € | 1 |
| 2024 | 41 415 € | 7039 € | 2904 € | 1 |
| 2023 | 44 245 € | 7097 € | 2858 € | 1 |
| 2022 | 27 173 € | 3741 € | 1757 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €7k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €13k | €5k | €15k | €16k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €1k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 867 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €10k | €12k | €7k | €13k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | 781 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 645 € | 698 € | 753 € | 808 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €11k | €8k | €9k | €16k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €1k | €1k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | 524 € | €1k | 582 € | 668 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €13k | €4k | €5k | €6k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | 355 € | 332 € | 836 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 953 € | 397 € | 0 € | 407 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20044250 / 9 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20044250 / 8 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 14 sündmust
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20044250 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20044250 / 6 · Olek: Jõustunud
20.01.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.01.2014
Muutmiskanne
Ä 20044250 / 5 · Olek: Jõustunud
31.12.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 4
31.12.2013
Muutmiskanne
Ä 20044250 / 4 · Olek: Jõustunud
30.12.2013
Muutmiskanne
Ä 20044250 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20044250 / 3 · Olek: Jõustunud
14.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20044250 / 2 · Olek: Jõustunud
31.03.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
31.03.2009
Esmakanne
Ä 44250 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Sirle UigaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Peeter MeusJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet