Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.04.2009Äriregister
- Aadress
- Aia tee 30ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5105898Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101299558MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 423 830 € | −129 273 € | 86 931 € | €106k | 8 | 28.04.2025 |
| 2023 | 726 207 € | −26 355 € | 216 952 € | €389k | 10 | 31.07.2024 |
| 2022 | 1 343 697 € | 74 848 € | 228 647 € | €497k | 12 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 241 017 € | −67 865 € | 153 800 € | €459k | 13 | 27.06.2023 |
| 2020 | 1 308 313 € | 67 084 € | 234 709 € | €539k | 14 | 06.09.2021 |
| 2019 | 805 455 € | −32 005 € | 167 625 € | €397k | 14 | 12.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 45 542 € | 20 762 € | 22 020 € | 7 |
| 2025 | 558 543 € | 84 553 € | 86 503 € | 7 |
| 2024 | 367 872 € | 69 005 € | 73 615 € | 8 |
| 2023 | 757 968 € | 82 607 € | 82 970 € | 10 |
| 2022 | 1 475 883 € | 131 701 € | 132 884 € | 14 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €46k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €113k | €89k | €173k | €184k |
| Riigimaksud 2025 | €20k | €20k | €21k | €23k |
| Tööjõumaksud 2025 | €19k | €21k | €22k | €25k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €76k | €54k | €84k | €154k |
| Riigimaksud 2024 | €17k | €8k | €21k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €18k | €8k | €22k | €25k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 10 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €157k | €131k | €234k | €235k |
| Riigimaksud 2023 | €27k | €19k | €18k | €18k |
| Tööjõumaksud 2023 | €25k | €18k | €19k | €20k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 11 | 11 | 10 |
| Käive 2022 | €199k | €372k | €290k | €616k |
| Riigimaksud 2022 | €50k | €22k | €26k | €34k |
| Tööjõumaksud 2022 | €50k | €22k | €29k | €32k |
| Töötajaid 2022 | 20 | 17 | 14 | 14 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiAjalugu (22)
Äriregister kanded08.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10128408 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10128408 / 10 · Olek: Jõustunud
22.07.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.07.2022
Muutmiskanne
Ä 10128408 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
05.07.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.07.2022
Muutmiskanne
Ä 10128408 / 8 · Olek: Jõustunud
29.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10128408 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.12.2018
Muutmiskanne
Ä 10128408 / 7 · Olek: Jõustunud
01.11.2018
Muutmiskanne
Ä 10128408 / M1 · Olek: Jõustunud
01.11.2018
Muutmiskanne
Ä 10128408 / M2 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10128408 / 6 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10128408 / 5 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10128408 / 4 · Olek: Jõustunud
09.07.2013
Muutmiskanne
Ä 10128408 / 3 · Olek: Jõustunud
29.04.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
29.04.2010
Muutmiskanne
Ä 10128408 / 2 · Olek: Jõustunud
20.04.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
20.04.2009
Esmakanne
Ä 128408 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 29 ettevõttes.
Indrek VassusJuhatuse liige, Osanik 25%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
PO Coaching OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 25%Tegelik kasusaaja
REVARI KINNISVARA OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 33%Tegelik kasusaaja
Rootsi Profiil OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 53%Tegelik kasusaaja
Rootsi Profiilide Ehituse OÜ
Juhatuse liigeOsanik 66%Tegelik kasusaaja
Tigu Construction OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 25%
Treiman RRV OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 33%
Viljandi Maadlusklubi Tulevik
Juhatuse liige
Voltrix OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 25%
Anneli AunAsutaja · 1 muu ettevõte
Elle ToomsaluAsutaja · 2 muud ettevõtet
Erki RätsepAsutaja, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Maribel RätsepOsanik 75% · 4 muud ettevõtet
Triinu RätsepOsanik 75% · 4 muud ettevõtet
Riko RätsepOsanik 75% · 4 muud ettevõtet
Arvi RätsepTegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet