Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.04.2009Äriregister
- Aadress
- Viru väljak 6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.conrec.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5125652 · +372 6334200Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 42111 — Maanteede ja kiirteede ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101295507MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi conrec.ee9 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Lehe ehitaja
Elementor
JavaScript-teek
jQuery
Sildihaldur
Google Tag Manager
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 036 906 € | 21 522 € | 281 006 € | €299k | 2 | 06.03.2026 |
| 2023 | 856 080 € | 54 425 € | 264 484 € | €273k | 2 | 06.08.2024 |
| 2022 | 739 847 € | 42 880 € | 260 059 € | €268k | 2 | 28.11.2023 |
| 2021 | 700 317 € | 11 054 € | 217 179 € | €228k | 2 | 26.09.2022 |
| 2020 | 581 944 € | 12 843 € | 266 125 € | €286k | 1 | 02.02.2022 |
| 2019 | 473 332 € | 5895 € | 253 282 € | €313k | 1 | 04.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 121 215 € | 13 031 € | 13 408 € | 2 |
| 2025 | 1 190 867 € | 99 596 € | 42 838 € | 2 |
| 2024 | 983 816 € | 66 488 € | 25 219 € | 1 |
| 2023 | 817 669 € | 60 789 € | 20 057 € | 1 |
| 2022 | 773 550 € | 51 133 € | 13 893 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €121k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €98k | €291k | €388k | €415k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €12k | €34k | €37k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €9k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2024 | €61k | €116k | €367k | €440k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €7k | €31k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €6k | €6k | €8k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €54k | €277k | €203k | €284k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €21k | €14k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €5k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €37k | €123k | €265k | €348k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €5k | €22k | €21k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tegevusload (5)
Majandustegevuse register · 15 h tagasiAjalugu (16)
Äriregister kanded07.02.2026
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10128419 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10128419 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.09.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10128419 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10128419 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
21.03.2018
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 10128419 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10128419 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10128419 / 4 · Olek: Jõustunud
08.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10128419 / 3 · Olek: Jõustunud
22.04.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
22.04.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 128419 / 2 · Olek: Jõustunud
20.04.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
20.04.2009
Esmakanne
Ä 128419 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Indrek PainJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte