Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.05.2009Äriregister
- Aadress
- Metsa tn 21ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5259714Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93121 — Spordiklubide tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101407104MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3212 € | −3147 € | 78 581 € | €79k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1447 € | −6076 € | 79 044 € | €79k | 0 | 20.06.2024 |
| 2022 | 3091 € | −10 069 € | 86 646 € | €87k | 0 | 05.07.2023 |
| 2021 | 1891 € | −1024 € | 93 066 € | €93k | 0 | 12.07.2022 |
| 2020 | 3252 € | −1950 € | 94 090 € | €94k | 0 | 21.08.2021 |
| 2019 | 37 694 € | 14 531 € | 125 213 € | €125k | 0 | 30.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2025 | 1884 € | 226 € | 1 € | — |
| 2024 | 3212 € | 189 € | 0 € | — |
| 2023 | −79 € | 0 € | 0 € | — |
| 2022 | 3092 € | 115 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 390 € | 0 € | €1k | 179 € |
| Riigimaksud 2025 | — | — | 226 € | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | 1 € | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | €2k | €2k | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | — | 39 € | 150 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €-2k | 0 € | €1k | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | €2k | 639 € |
| Riigimaksud 2022 | — | — | 115 € | — |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | 0 € | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (28)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10129239 / 13 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10129239 / 12 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 23 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10129239 / 11 · Olek: Jõustunud
28.08.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
28.08.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10129239 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
17.01.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10129239 / 9 · Olek: Jõustunud
18.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.05.2011
Muutmiskanne
Ä 10129239 / 8 · Olek: Jõustunud
16.05.2011
Muutmiskanne
Ä 10129239 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10129239 / 7 · Olek: Jõustunud
22.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10129239 / M2 · Olek: Jõustunud
15.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10129239 / M1 · Olek: Jõustunud
15.10.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.10.2009
Muutmiskanne
Ä 129239 / 6 · Olek: Jõustunud
26.08.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.08.2009
Muutmiskanne
Ä 129239 / 5 · Olek: Jõustunud
07.07.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
07.07.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
07.07.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
07.07.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 129239 / 2 · Olek: Jõustunud
07.07.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 129239 / 4 · Olek: Jõustunud
07.07.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 129239 / 3 · Olek: Jõustunud
13.05.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
13.05.2009
Esmakanne
Ä 129239 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Sander VallaotsJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet