Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.07.2009Äriregister
- Aadress
- Laane, Prangli küla, Kanepi vald, 63508 Põlva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5017460Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25991 — Mujal liigitamata metalltoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101308423MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2555,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€74kviimane
€100k€50k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€9kviimane
€20k€-15k€-50k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74 395 € | 8658 € | 10 304 € | €17k | 1 | 23.04.2026 |
| 2024 | 26 372 € | 20 € | 1646 € | €8k | 1 | 28.06.2025 |
| 2023 | 29 127 € | 17 654 € | 1626 € | €4k | 1 | 01.11.2024 |
| 2022 | 40 843 € | 2032 € | −16 028 € | €4k | 1 | 23.06.2023 |
| 2021 | 55 249 € | −3480 € | −18 060 € | €3k | 2 | 13.06.2022 |
| 2020 | 40 751 € | −21 653 € | −14 580 € | €5k | 3 | 20.06.2021 |
| 2019 | 61 638 € | −3259 € | 7073 € | €20k | 3 | 01.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2773 € | 531 € | 601 € | 1 |
| 2025 | 97 636 € | 13 791 € | 1980 € | 1 |
| 2024 | 30 914 € | 5228 € | 2109 € | 1 |
| 2023 | 36 219 € | 6838 € | 3303 € | 2 |
| 2022 | 41 119 € | 9993 € | 6256 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €3k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 531 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 601 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €10k | €11k | €8k | €68k |
| Riigimaksud 2025 | 558 € | €2k | €1k | €11k |
| Tööjõumaksud 2025 | 466 € | 466 € | 524 € | 524 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €2k | €13k | €8k | €9k |
| Riigimaksud 2024 | 178 € | €2k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | 152 € | 667 € | 824 € | 466 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €9k | €9k | €9k | €9k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 546 € | 973 € | 973 € | 811 € |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €15k | €8k | €11k | €7k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €3k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €1k | €1k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded27.06.2024
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 20045888 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20045888 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20045888 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 15 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20045888 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20045888 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.03.2016
Muutmiskanne
Ä 20045888 / 4 · Olek: Jõustunud
14.03.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.05.2014
Muutmiskanne
Ä 20045888 / 3 · Olek: Jõustunud
09.05.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.05.2014
Muutmiskanne
Ä 20045888 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.03.2012
Muutmiskanne
Ä 20045888 / 2 · Olek: Jõustunud
02.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20045888 / M2 · Olek: Jõustunud
05.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20045888 / M1 · Olek: Jõustunud
27.07.2009
Esmakanne
Ä 45888 · Olek: Jõustunud
27.07.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Ain PaloJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Tiina IlusAsutaja · 1 muu ettevõte