Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.08.2009Äriregister
- Aadress
- Ehitajate tee 108ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 6727744 · +372 5010107Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 72101 — Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallasÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101316787MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (13)
Äriregister · 18 h tagasiHM
HANZA Mechanics Tallinn ASJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10258449 · asutaja alates 05.08.2009
Asutaja
AF
Aktsiaselts FERREKS TTVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 05.08.2009
Asutaja
AF
Aktsiaselts Fujitsu EstoniaJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10239452 · asutaja alates 05.08.2009
Asutaja
OS
Osaühing Sumar InstrumentVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 05.08.2009
Asutaja
Osanikud (9)
Äriregister · 18 h tagasiTT
Tallinna TehnikaülikoolJURIIDILINE
Juriidiline isik · 74000323 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 11%
AF
Aktsiaselts FERREKS TTVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 3%
AF
Aktsiaselts Fujitsu EstoniaJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10239452 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 3%
HM
HANZA Mechanics Tallinn ASJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10258449 · osanik alates 14.07.2025
Osanik 3%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 52 380 € | 39 264 € | 11 801 € | €149k | 4 | 27.06.2025 |
| 2023 | 56 000 € | −29 382 € | −27 464 € | €197k | 4 | 26.06.2024 |
| 2022 | 68 400 € | −81 433 € | 1918 € | €286k | 4 | 29.06.2023 |
| 2021 | 61 789 € | −73 029 € | 83 351 € | €173k | 5 | 12.08.2022 |
| 2020 | 89 655 € | −3751 € | 156 380 € | €334k | 10 | 22.06.2021 |
| 2019 | 358 710 € | 2549 € | 147 990 € | €548k | 14 | 14.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 11 970 € | 3738 € | 1604 € | 2 |
| 2025 | 19 980 € | 83 863 € | 85 379 € | 2 |
| 2024 | 32 400 € | 113 338 € | 112 969 € | 4 |
| 2023 | 71 200 € | 95 658 € | 90 806 € | 4 |
| 2022 | 53 200 € | 93 896 € | 91 870 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €12k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €20k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €30k | €31k | €22k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €28k | €33k | €24k | 271 € |
| Töötajaid 2025 | 5 | 3 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | 0 € | €20k | €12k | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | €25k | €30k | €32k | €26k |
| Tööjõumaksud 2024 | €26k | €28k | €31k | €28k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 5 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €15k | €41k | €15k | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €26k | €25k | €23k |
| Tööjõumaksud 2023 | €21k | €22k | €24k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 3 | 3 | 4 |
| Käive 2022 | 0 € | €24k | €8k | €21k |
| Riigimaksud 2022 | €23k | €26k | €22k | €24k |
| Tööjõumaksud 2022 | €24k | €24k | €23k | €21k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 3 | 3 |
Toetused (2 · €6.2m)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISTehnoloogia arenduskeskuste toetamineEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2015
3 108 501 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2015
3 108 501 €
Ajalugu (33)
Äriregister kanded14.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 13
14.07.2025
Muutmiskanne
Ä 10132481 / 13 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10132481 / 12 · Olek: Jõustunud
17.03.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 28 sündmust
17.03.2021
Muutmiskanne
Ä 10132481 / 11 · Olek: Jõustunud
11.01.2021
Muutmiskanne
Ä 10132481 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.12.2020
Muutmiskanne
Ä 10132481 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 10
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10132481 / 10 · Olek: Jõustunud
06.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
06.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10132481 / 9 · Olek: Jõustunud
05.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
05.02.2019
Muutmiskanne
Ä 10132481 / 8 · Olek: Jõustunud
25.01.2019
Muutmiskanne
Ä 10132481 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
29.05.2018
Muutmiskanne
Ä 10132481 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10132481 / 6 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10132481 / 5 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10132481 / 4 · Olek: Jõustunud
27.11.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10132481 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.07.2013
Muutmiskanne
Ä 10132481 / 3 · Olek: Jõustunud
05.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.04.2012
Muutmiskanne
Ä 10132481 / 2 · Olek: Jõustunud
10.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10132481 / M3 · Olek: Jõustunud
15.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10132481 / M2 · Olek: Jõustunud
14.08.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
14.08.2009
Esmakanne
Ä 132481 · Olek: Jõustunud
10.08.2009
Esmakanne
Ä 132481 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.