Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.08.2009Äriregister
- Aadress
- Mäealuse tn 2/3, Mustamäe linnaosa, Tallinn, 12618 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5077743Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 7112 — Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioonÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101315005MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (5)
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud (8)
Äriregister · 18 h tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
100.0% · 8
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | 20.00% | |
| 2 | 20.00% | |
| 3 | 10.00% | |
| 4 | 10.00% | |
| 5 | 10.00% | |
| 6 | 10.00% | |
| 7 | 10.00% | |
| 8 | 10.00% |
Kontsentratsioon
Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.
Top 1
20.0%
Top 3
50.0%
Top 5
70.0%
Top 10
100.0%
80%-i piir
6/8
Gini
0.15
Hajutatud kontroll, top 5 koos enamuses.
Tegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€438kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€33kviimane
€100k0 €€-100k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 438 083 € | 32 764 € | 157 253 € | €198k | 5 | 19.06.2025 |
| 2023 | 343 658 € | 65 580 € | 163 488 € | €177k | 0 | 25.06.2024 |
| 2022 | 532 267 € | 8150 € | 97 908 € | €103k | 4 | 30.06.2023 |
| 2021 | 680 320 € | 9586 € | 89 758 € | €161k | 12 | 21.06.2022 |
| 2020 | 676 077 € | 11 788 € | 80 172 € | €138k | 12 | 29.06.2021 |
| 2019 | 545 247 € | −75 480 € | 68 384 € | €117k | 11 | 20.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 144 964 € | 70 992 € | 47 125 € | 9 |
| 2025 | 693 116 € | 300 955 € | 185 741 € | 9 |
| 2024 | 370 774 € | 150 434 € | 91 912 € | 9 |
| 2023 | 367 479 € | 32 347 € | 0 € | — |
| 2022 | 560 290 € | 143 836 € | 95 497 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €145k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €71k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €47k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €175k | €97k | €180k | €241k |
| Riigimaksud 2025 | €75k | €56k | €76k | €94k |
| Tööjõumaksud 2025 | €46k | €48k | €44k | €48k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €54k | €94k | €135k | €87k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €37k | €54k | €52k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €15k | €35k | €39k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 7 | 8 | 9 |
| Käive 2023 | €107k | €52k | €87k | €121k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €4k | €7k | €17k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €163k | €204k | €124k | €69k |
| Riigimaksud 2022 | €67k | €70k | €2k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €47k | €48k | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | 11 | — | — | — |
Tegevusload (4)
MTR · 20 h tagasiAjalugu (26)
Äriregister kanded06.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 12
06.01.2025
Muutmiskanne
Ä 10132740 / 12 · Olek: Jõustunud
01.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.07.2024
Muutmiskanne
Ä 10132740 / 11 · Olek: Jõustunud
22.02.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 21 sündmust
22.02.2024
Muutmiskanne
Ä 10132740 / 10 · Olek: Jõustunud
21.11.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
21.11.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10132740 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10132740 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10132740 / 7 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10132740 / 6 · Olek: Jõustunud
25.01.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
25.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10132740 / 5 · Olek: Jõustunud
24.01.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10132740 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10132740 / 4 · Olek: Jõustunud
18.07.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.07.2012
Muutmiskanne
Ä 10132740 / 3 · Olek: Jõustunud
12.06.2012
Muutmiskanne
Ä 10132740 / M1 · Olek: Jõustunud
22.01.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.01.2010
Muutmiskanne
Ä 132740 / 2 · Olek: Jõustunud
17.08.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
17.08.2009
Esmakanne
Ä 132740 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 27 ettevõttes.
Ülar VihulJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 20%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Andres LäänesaarJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 10%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Jüri KliimaskJuhatuse liige, Osanik 20%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Katrin VentselAsutaja · 6 muud ettevõtet
Indrek AllmannAsutaja · 14 muud ettevõtet
IC Project Management OÜ
Asutaja
Kesse Kuningriik OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeOsanik 25%
MTÜ KESSE KOGUKOND
Juhatuse liigeTegelik kasusaajaAsutaja
Osaühing Crecco
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 33%
Osaühing GlassyPod
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 31%
Osaühing Rebecca Studio
Asutaja
OÜ BOLTON REALESTATE
Nõukogu liige
OÜ Hundipea
Nõukogu liige
OÜ Ülevee
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 100%
Pluss Arhitektid OÜ
Tegelik kasusaajaAsutajaOsanik 25%
Pluss Tehased OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeOsanik 2%
Puitbetoon OÜ
Tegelik kasusaaja
Sihtasutus Arhiluse Fond
Nõukogu liige
Undi Päike 12 OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja