Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.08.2009Äriregister
- Aadress
- Mäe tn 6-33ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5034861Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46832 — Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101312804MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 613 785 € | 197 444 € | 1 281 805 € | €2.1m | 5 | 20.06.2025 |
| 2023AUD | 3 785 894 € | 412 366 € | 1 355 390 € | €1.8m | 5 | 09.07.2024 |
| 2022AUD | 4 979 350 € | 198 781 € | 1 222 646 € | €1.9m | 5 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 3 802 247 € | 22 012 € | 1 159 958 € | €1.6m | 5 | 12.10.2022 |
| 2020AUD | 3 518 316 € | 135 780 € | 1 253 330 € | €1.8m | 4 | 01.07.2021 |
| 2019AUD | 4 643 802 € | 212 802 € | 1 171 313 € | €1.6m | 4 | 18.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 197 945 € | 124 122 € | 18 108 € | 6 |
| 2025 | 8 538 218 € | 809 988 € | 78 028 € | 6 |
| 2024 | 7 353 324 € | 684 280 € | 81 604 € | 6 |
| 2023 | 5 747 397 € | 518 802 € | 72 082 € | 6 |
| 2022 | 6 949 005 € | 408 491 € | 60 024 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.2m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €124k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.8m | €2.0m | €2.3m | €2.4m |
| Riigimaksud 2025 | €187k | €206k | €180k | €236k |
| Tööjõumaksud 2025 | €19k | €20k | €20k | €20k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €1.2m | €2.0m | €2.1m | €2.0m |
| Riigimaksud 2024 | €129k | €131k | €227k | €197k |
| Tööjõumaksud 2024 | €20k | €17k | €24k | €20k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €1.5m | €1.7m | €1.2m | €1.3m |
| Riigimaksud 2023 | €136k | €138k | €123k | €121k |
| Tööjõumaksud 2023 | €19k | €20k | €17k | €17k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €1.6m | €1.7m | €2.0m | €1.7m |
| Riigimaksud 2022 | €97k | €95k | €128k | €89k |
| Tööjõumaksud 2022 | €14k | €16k | €15k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 6 | 6 | 6 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10132794 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.03.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.03.2022
Muutmiskanne
Ä 10132794 / 8 · Olek: Jõustunud
25.02.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
25.02.2022
Muutmiskanne
Ä 10132794 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
30.06.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.06.2019
Muutmiskanne
Ä 10132794 / 6 · Olek: Jõustunud
07.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.02.2019
Muutmiskanne
Ä 10132794 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10132794 / 4 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10132794 / 3 · Olek: Jõustunud
06.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10132794 / 2 · Olek: Jõustunud
18.08.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
18.08.2009
Esmakanne
Ä 132794 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Marek StahhovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 95%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet