Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.08.2009Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53044114Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 4321 — ElektriinstallatsioonÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101880886MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 15 h tagasiMarlem OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 105 047 € | 33 442 € | 145 608 € | €161k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 101 406 € | 2324 € | 112 166 € | €144k | 1 | 05.07.2024 |
| 2022 | 91 038 € | 13 754 € | 109 843 € | €119k | 2 | 01.09.2023 |
| 2021 | 96 502 € | 38 570 € | 96 089 € | €98k | 1 | 31.08.2023 |
| 2020 | 92 814 € | 7762 € | 57 519 € | €77k | 1 | 30.08.2023 |
| 2019 | 110 958 € | 14 784 € | 49 757 € | €71k | 1 | 09.11.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 12 998 € | 5542 € | 3355 € | 2 |
| 2025 | 72 848 € | 14 473 € | 3947 € | 2 |
| 2024 | 117 644 € | 17 410 € | 4009 € | 2 |
| 2023 | 92 867 € | 15 599 € | 9212 € | 1 |
| 2022 | 86 372 € | 17 148 € | 8674 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €13k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €19k | €17k | €31k | €7k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €2k | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | 662 € | €2k | 0 € |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €28k | €23k | €46k | €20k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €5k | €6k | 959 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | 633 € | 991 € | 801 € |
| Töötajaid 2024 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €21k | €34k | €19k | €19k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €6k | €4k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €4k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €21k | €16k | €23k | €26k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €5k | €4k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | 110 € | €2k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiRiigihanked (1 · €2.0m)
Riigihangete register · 10 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 25.05.2022 | TMK väikeremonttööde raamhange 2022 | Tallinna Majanduskool | 2 000 000 € |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded14.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10133058 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10133058 / 7 · Olek: Jõustunud
23.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 16 sündmust
23.02.2023
Muutmiskanne
Ä 10133058 / 6 · Olek: Jõustunud
06.10.2021
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s
Ä 10133058 / M6 · Olek: Jõustunud
21.09.2021
Aruandetrahvimäärus
Ä 10133058 / M5 · Olek: Jõustunud
26.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10133058 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.04.2018
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 10133058 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10133058 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10133058 / 4 · Olek: Jõustunud
22.08.2017
Muutmiskanne
Ä 10133058 / M2 · Olek: Jõustunud
14.07.2017
Muutmiskanne
Ä 10133058 / 3 · Olek: Jõustunud
05.06.2017
Muutmiskanne
Ä 10133058 / M1 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10133058 / 2 · Olek: Jõustunud
27.08.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
27.08.2009
Esmakanne
Ä 133058 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Markko LemberJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet