Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.09.2009Äriregister
- Aadress
- Riia mnt 34a-29, Viljandi linn, 71010 Viljandi maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.viavelo.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5172182Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71121 — Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101682411MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 254900H98XBHXM4L9341 · lapsed · väljastatud 05.12.2017 · uuendamine hilinenud 1637 pGLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 20 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 6 h tagasiDomeenid (1)
www.viavelo.ee
Äriregister
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€263kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-44kviimane
€200k€75k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 262 716 € | −44 130 € | 104 628 € | €122k | 6 | 11.04.2025 |
| 2023 | 416 441 € | 66 536 € | 240 758 € | €248k | 6 | 12.05.2024 |
| 2022 | 446 224 € | 111 463 € | 248 522 € | €278k | 6 | 17.05.2023 |
| 2021 | 463 800 € | 98 053 € | 205 859 € | €219k | 7 | 04.06.2022 |
| 2020 | 427 078 € | 126 475 € | 227 806 € | €243k | 6 | 28.06.2021 |
| 2019 | 503 810 € | 75 524 € | 181 331 € | €200k | 6 | 01.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 98 857 € | 33 755 € | 17 202 € | 7 |
| 2025 | 353 444 € | 138 757 € | 79 411 € | 7 |
| 2024 | 255 879 € | 120 503 € | 73 774 € | 7 |
| 2023 | 508 310 € | 148 891 € | 64 588 € | 7 |
| 2022 | 369 617 € | 113 331 € | 53 310 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €99k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €85k | €86k | €112k | €70k |
| Riigimaksud 2025 | €37k | €30k | €41k | €31k |
| Tööjõumaksud 2025 | €20k | €18k | €22k | €20k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €46k | €55k | €55k | €101k |
| Riigimaksud 2024 | €36k | €25k | €28k | €31k |
| Tööjõumaksud 2024 | €21k | €17k | €20k | €16k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €170k | €67k | €147k | €125k |
| Riigimaksud 2023 | €57k | €19k | €38k | €35k |
| Tööjõumaksud 2023 | €20k | €12k | €16k | €16k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €126k | €60k | €99k | €86k |
| Riigimaksud 2022 | €46k | €15k | €26k | €26k |
| Tööjõumaksud 2022 | €16k | €10k | €12k | €16k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 7 | 7 | 7 |
Tegevusload (4)
MTR · 19 h tagasiRiigihanked (27 · €7.6m)
Riigihangete register · 19 h tagasiOstjadKõik27Maanteeamet11Riigimetsa Majandamise Keskus2Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet2Saku Vallavalitsus1Pärnu Linnavalitsus1Otepää Vallavalitsus1Tartu Linnavalitsus1Põhja-Sakala Vallavalitsus1Viimsi Vallavalitsus1Viru-Nigula vallavalitsus1Transpordiamet1Kadrioru Staadion1Rapla Vallavalitsus1Lääne-Harju Vallavalitsus1Viljandi Linnavalitsus1
| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 09.09.2024 | Saku Vallavalitsus | 55 440 € | |
| 01.11.2022 | Viljandi Linnavalitsus | 12 700 € | |
| 12.09.2022 | Transpordiamet | 22 885 € | |
| 10.06.2022 | Põhja-Sakala Vallavalitsus | 29 832 € | |
| 13.05.2022 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 4 000 000 € |
Näita ülejäänud (22)
| 15.03.2022 | Tartu Linnavalitsus | 36 700 € | |
| 11.02.2020 | Rapla Vallavalitsus | 13 150 € | |
| 19.02.2021 | Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet | 873 780 € | |
| 20.01.2021 | Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet | 21 880 € | |
| 09.12.2020 | Maanteeamet | 43 890 € | |
| 30.11.2020 | Maanteeamet | 10 560 € | |
| 21.07.2020 | Maanteeamet | 20 580 € | |
| 27.06.2020 | Lääne-Harju Vallavalitsus | 12 754 € | |
| 17.05.2020 | Maanteeamet | 21 285 € | |
| 26.02.2020 | Kadrioru Staadion | 16 200 € | |
| 03.02.2020 | Viimsi Vallavalitsus | 26 300 € | |
| 06.01.2020 | Maanteeamet | 12 364 € | |
| 27.08.2019 | Maanteeamet | 70 433 € | |
| 22.07.2019 | Maanteeamet | 17 941 € | |
| 02.07.2019 | Maanteeamet | 10 164 € | |
| 24.10.2018 | Otepää Vallavalitsus | 38 400 € | |
| 25.02.2019 | Maanteeamet | 103 478 € | |
| 28.12.2018 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 2 000 000 € | |
| 27.12.2018 | Pärnu Linnavalitsus | 41 780 € | |
| 13.12.2018 | Viru-Nigula vallavalitsus | 23 473 € | |
| 16.10.2018 | Maanteeamet | 26 950 € | |
| 05.07.2018 | Maanteeamet | 38 962 € |
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 12.05.2026Maksuvõlg kasvas+2392 € (kokku 2392 €)
- 10.05.2026Uus MTR tegevusluba4×ava ›
- Majandustegevusteade · EEK001192
- Majandustegevusteade · EEP003424
- Majandustegevusteade · ELK000063
- Majandustegevusteade · EPE001115
2025
- 11.04.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 262 716 €
2024
- 09.09.2024Võitis riigihankeSaku aleviku ja valla teede ning parklate rekonstrueerimise projekti koostamine · Saku Vallavalitsus · 55 440 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Roland MäeJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Jaak ViitmannJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Reigo UdeAsutaja · 2 muud ettevõtet