Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.09.2009Äriregister
- Aadress
- Tartu mnt 84aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.edin.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 53411730Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71121 — Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101329813MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (6)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 2 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 52 min tagasi edin.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
nginx
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 506 440 € | 94 135 € | 248 399 € | €344k | 5 | 12.05.2025 |
| 2023 | 404 653 € | −29 119 € | 185 595 € | €242k | 6 | 13.06.2024 |
| 2022 | 404 776 € | 18 989 € | 217 940 € | €256k | 6 | 09.06.2023 |
| 2021 | 377 005 € | 26 212 € | 198 951 € | €243k | 6 | 25.03.2022 |
| 2020 | 386 991 € | 48 738 € | 189 080 € | €273k | 6 | 03.02.2021 |
| 2019 | 294 877 € | 24 763 € | 152 202 € | €213k | 6 | 10.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 102 480 € | 31 445 € | 18 940 € | 5 |
| 2025 | 504 969 € | 151 013 € | 75 821 € | 5 |
| 2024 | 430 944 € | 122 527 € | 65 231 € | 5 |
| 2023 | 428 060 € | 110 980 € | 70 899 € | 5 |
| 2022 | 408 453 € | 112 541 € | 63 458 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €102k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €31k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €190k | €146k | €79k | €91k |
| Riigimaksud 2025 | €55k | €43k | €27k | €26k |
| Tööjõumaksud 2025 | €17k | €18k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €126k | €108k | €57k | €141k |
| Riigimaksud 2024 | €31k | €33k | €25k | €33k |
| Tööjõumaksud 2024 | €17k | €16k | €17k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €129k | €96k | €107k | €97k |
| Riigimaksud 2023 | €32k | €22k | €33k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €17k | €16k | €18k | €19k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 7 | 5 |
| Käive 2022 | €123k | €80k | €85k | €121k |
| Riigimaksud 2022 | €34k | €24k | €26k | €28k |
| Tööjõumaksud 2022 | €16k | €16k | €16k | €16k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 1 h tagasiAjalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10133738 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.01.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10133738 / 6 · Olek: Jõustunud
03.01.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10133738 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10133738 / 4 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10133738 / 3 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.05.2012
Muutmiskanne
Ä 10133738 / 2 · Olek: Jõustunud
21.05.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.03.2012
Muutmiskanne
Ä 10133738 / M1 · Olek: Jõustunud
15.09.2009
Esmakanne
Ä 133738 · Olek: Jõustunud
15.09.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Anti LiivaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 25%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Raul RannalaOsanik 12%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Hannes KrenštrauchOsanik 12%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte