Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.09.2009Äriregister
- Aadress
- Meleka tee 5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5235965Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101340944MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 627 526 € | 71 233 € | 191 263 € | €314k | 10 | 08.04.2026 |
| 2024 | 690 518 € | 104 627 € | 208 530 € | €316k | 12 | 10.04.2025 |
| 2023 | 754 280 € | 74 203 € | 180 289 € | €299k | 14 | 03.05.2024 |
| 2022 | 800 515 € | 131 621 € | 211 652 € | €349k | 15 | 14.06.2023 |
| 2021 | 711 437 € | 65 475 € | 142 649 € | €264k | 15 | 20.06.2022 |
| 2020 | 718 572 € | 84 272 € | 156 232 € | €243k | 16 | 29.06.2021 |
| 2019 | 768 612 € | 30 525 € | 104 613 € | €226k | 15 | 13.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 20 532 € | 18 312 € | 16 899 € | 8 |
| 2025 | 29 747 € | 64 929 € | 71 767 € | 9 |
| 2024 | 43 336 € | 69 744 € | 75 812 € | 9 |
| 2023 | 34 938 € | 85 177 € | 92 587 € | 11 |
| 2022 | 51 743 € | 85 025 € | 92 750 € | 13 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €21k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €15k | €10k | €4k | 771 € |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €18k | €18k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €16k | €19k | €20k | €17k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €4k | €17k | €16k | €6k |
| Riigimaksud 2024 | €17k | €20k | €17k | €15k |
| Tööjõumaksud 2024 | €19k | €22k | €19k | €17k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 11 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €3k | €10k | €12k | €10k |
| Riigimaksud 2023 | €20k | €23k | €21k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €22k | €25k | €23k | €23k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 14 | 12 | 11 |
| Käive 2022 | €2k | €22k | €23k | €5k |
| Riigimaksud 2022 | €20k | €22k | €23k | €20k |
| Tööjõumaksud 2022 | €22k | €24k | €25k | €22k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 16 | 13 | 13 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10133756 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.04.2022
Muutmiskanne
Ä 10133756 / 7 · Olek: Jõustunud
06.04.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.03.2022
Muutmiskanne
Ä 10133756 / M1 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10133756 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10133756 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.06.2014
Muutmiskanne
Ä 10133756 / 4 · Olek: Jõustunud
06.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10133756 / 3 · Olek: Jõustunud
27.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.11.2009
Muutmiskanne
Ä 133756 / 2 · Olek: Jõustunud
10.11.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.09.2009
Esmakanne
Ä 133756 · Olek: Jõustunud
16.09.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Ando ArrasJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte