Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.10.2009Äriregister
- Aadress
- Põhja pst 21/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.lumav.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6440999Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101323945MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud (6)
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 22 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi lumav.ee8 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Analüütika
Google Analytics
Sildihaldur
Google Tag Manager
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 130 780 € | 57 466 € | 185 151 € | €384k | 15 | 28.05.2025 |
| 2023 | 1 411 378 € | −120 825 € | 127 685 € | €437k | 17 | 26.06.2024 |
| 2022AUD | 1 806 813 € | −316 373 € | 148 510 € | €551k | 53 | 28.06.2023 |
| 2021AUD | 1 913 882 € | 114 632 € | 464 439 € | €728k | 43 | 07.04.2022 |
| 2020 | 1 599 140 € | 168 845 € | 379 807 € | €583k | 38 | 17.03.2021 |
| 2019 | 1 175 299 € | 10 395 € | 210 962 € | €405k | 39 | 20.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 340 134 € | 136 714 € | 80 569 € | 20 |
| 2025 | 1 132 963 € | 478 713 € | 307 398 € | 20 |
| 2024 | 1 191 112 € | 592 286 € | 392 981 € | 14 |
| 2023 | 1 494 738 € | 656 398 € | 474 701 € | 19 |
| 2022 | 1 929 151 € | 988 281 € | 735 713 € | 36 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €340k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €137k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €81k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 20 | — | — | — |
| Käive 2025 | €288k | €282k | €285k | €278k |
| Riigimaksud 2025 | €112k | €116k | €126k | €124k |
| Tööjõumaksud 2025 | €69k | €75k | €81k | €82k |
| Töötajaid 2025 | 17 | 19 | 18 | 20 |
| Käive 2024 | €353k | €287k | €285k | €266k |
| Riigimaksud 2024 | €161k | €148k | €129k | €155k |
| Tööjõumaksud 2024 | €104k | €105k | €85k | €100k |
| Töötajaid 2024 | 19 | 17 | 16 | 14 |
| Käive 2023 | €378k | €446k | €321k | €351k |
| Riigimaksud 2023 | €120k | €202k | €160k | €174k |
| Tööjõumaksud 2023 | €93k | €139k | €118k | €126k |
| Töötajaid 2023 | 33 | 25 | 21 | 19 |
| Käive 2022 | €525k | €539k | €408k | €457k |
| Riigimaksud 2022 | €236k | €269k | €258k | €225k |
| Tööjõumaksud 2022 | €157k | €200k | €210k | €168k |
| Töötajaid 2022 | 59 | 61 | 57 | 36 |
Toetused (4 · €190k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISEttevõtja tootearenduse toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2025
60 639 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2025
60 639 €
EISEttevõtja tootearenduse toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2024
34 839 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2024
34 294 €
Ajalugu (45)
Äriregister kanded04.04.2024
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 19 · Olek: Jõustunud
12.03.2024
Muutmiskanne
Ä 10134493 / M9 · Olek: Jõustunud
31.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10134493 / 18 · Olek: Jõustunud
31.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 17
20.03.2023
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 17 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 40 sündmust
20.03.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 16
15.03.2023
Muutmiskanne
Ä 10134493 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.12.2022
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 16 · Olek: Jõustunud
21.12.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 15
19.12.2022
Muutmiskanne
Ä 10134493 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.11.2022
Muutmiskanne
Ä 10134493 / M6 · Olek: Jõustunud
02.08.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10134493 / 15 · Olek: Jõustunud
02.08.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 14
21.05.2020
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 14 · Olek: Jõustunud
21.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 13
09.01.2019
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 13 · Olek: Jõustunud
09.01.2019
Muutmiskanne
Ä 10134493 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 12
21.06.2018
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 12 · Olek: Jõustunud
21.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 11
15.06.2018
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 11 · Olek: Jõustunud
13.04.2018
Muutmiskanne
Ä 10134493 / M4 · Olek: Jõustunud
28.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10134493 / M3 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 9 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
05.10.2016
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 8 · Olek: Jõustunud
05.10.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
28.09.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10134493 / M2 · Olek: Jõustunud
05.02.2015
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 7 · Olek: Jõustunud
05.02.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.01.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10134493 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
28.09.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10134493 / 5 · Olek: Jõustunud
28.09.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
11.07.2011
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 4 · Olek: Jõustunud
11.07.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10134493 / 3 · Olek: Jõustunud
08.04.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10134493 / M1 · Olek: Jõustunud
23.03.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10134493 / 2 · Olek: Jõustunud
23.03.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
02.10.2009
Esmakanne
Ä 134493 · Olek: Jõustunud
02.10.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 14 ettevõttes.
Silver KallasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 36%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Margus OtsJuhatuse liige, Osanik 36%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Edgar TrummOsanik 2% · 2 muud ettevõtet