Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.10.2009Äriregister
- Aadress
- Paasiku tn 2a, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, 13916 Harju maakondADS / Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68329 — Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101325189MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2574,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 15 h tagasiGroma Haldus OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€138kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€3kviimane
€5k0 €€-5k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 138 212 € | 2619 € | 65 534 € | €85k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 138 952 € | 555 € | 62 915 € | €70k | 1 | 01.07.2024 |
| 2022 | 127 694 € | 448 € | 62 360 € | €84k | 1 | 26.06.2023 |
| 2021 | 117 743 € | −3024 € | 61 912 € | €84k | 1 | 01.07.2022 |
| 2020 | 126 082 € | −1215 € | 64 936 € | €87k | 1 | 01.06.2021 |
| 2019 | 140 495 € | 727 € | 66 151 € | €86k | 1 | 23.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 31 969 € | 737 € | 476 € | 1 |
| 2025 | 132 857 € | 2975 € | 1895 € | 1 |
| 2024 | 139 172 € | 3000 € | 1792 € | 1 |
| 2023 | 137 492 € | 2772 € | 1792 € | 1 |
| 2022 | 127 545 € | 3635 € | 2639 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €32k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 737 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 476 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €33k | €33k | €33k | €33k |
| Riigimaksud 2025 | 725 € | 728 € | 761 € | 761 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 467 € | 476 € | 476 € | 476 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €35k | €35k | €35k | €34k |
| Riigimaksud 2024 | 774 € | 783 € | 723 € | 720 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 448 € | 448 € | 448 € | 448 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €34k | €34k | €35k | €34k |
| Riigimaksud 2023 | 711 € | 634 € | 737 € | 690 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 448 € | 448 € | 448 € | 448 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €32k | €32k | €32k | €32k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | 661 € | 662 € | 659 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | 448 € | 448 € | 448 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10134748 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10134748 / 6 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10134748 / 5 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10134748 / 4 · Olek: Jõustunud
14.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.12.2012
Muutmiskanne
Ä 10134748 / 3 · Olek: Jõustunud
27.08.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.08.2012
Muutmiskanne
Ä 10134748 / 2 · Olek: Jõustunud
08.10.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
08.10.2009
Esmakanne
Ä 134748 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 31 ettevõttes.
Aleksandr ŠkoljarJuhatuse liige · 11 muud ettevõtet
Bolden Projekt OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Denier OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
ENVINIX Capital Management OÜ
Juhatuse liigeOsanik 50%Tegelik kasusaaja
HAAPSALU ARENDUS OÜ
Asutaja
Kaveks Holding OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeOsanik 33%
Kaveks Invest Osaühing
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Lukeren OÜ
Asutaja
MA Kinnisvara Arenduse OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeOsanik 30%
Mittetulundusühing Eesti Muay Thai Föderatsioon
Juhatuse liige
OÜ Groma Security
Juhatuse liige
OÜ Semesta
Tegelik kasusaajaOsanik 100%
Ülle GrossAsutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Roman ŠkoljarOsanik 67% · 6 muud ettevõtet
Mart SillaotsTegelik kasusaaja · 13 muud ettevõtet
aktsiaselts MEDISOFT
Nõukogu liige
Denier OÜ
Tegelik kasusaaja
Fleur Lingerie OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
HAAPSALU ARENDUS OÜ
Asutaja
Influx Associate OÜ
Juhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Kaveks Holding OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeOsanik 33%
Kaveks Invest Osaühing
Tegelik kasusaaja
MA Fashion Holding OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 50%
MA Fashion Retail OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 50%
MA Kinnisvara Arenduse OÜ
Tegelik kasusaajaAsutajaOsanik 35%
Osaühing MA-FASHION GRUPP
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 50%
Renova Kinnisvara OÜ
Tegelik kasusaaja
Thetis OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 100%