Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.10.2009Äriregister
- Aadress
- Nõlva tee 7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01131 — Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101324122MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 172 947 € | 3438 € | 184 989 € | €445k | 2 | 27.06.2025 |
| 2023 | 132 051 € | 38 596 € | 181 551 € | €449k | 2 | 27.06.2024 |
| 2022 | 188 322 € | 22 € | 142 955 € | €343k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 127 440 € | 963 € | 142 933 € | €329k | 3 | 27.06.2022 |
| 2020 | 123 256 € | 1160 € | 141 969 € | €361k | 5 | 29.06.2021 |
| 2019 | 173 321 € | 64 507 € | 140 809 € | €266k | 5 | 21.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 935 € | 1974 € | 3441 € | 1 |
| 2025 | 102 966 € | 22 575 € | 19 157 € | 2 |
| 2024 | 188 984 € | 36 943 € | 17 304 € | 2 |
| 2023 | 231 179 € | 25 377 € | 15 132 € | 2 |
| 2022 | 168 559 € | 13 900 € | 15 501 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 935 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €26k | €26k | €24k | €27k |
| Riigimaksud 2025 | €10k | 0 € | €5k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €18k | €63k | €81k | €26k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €7k | €7k | €16k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €50k | €65k | €58k | €58k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | 0 € | €4k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €4k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €12k | €30k | €59k | €68k |
| Riigimaksud 2022 | 134 € | 0 € | €1k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 4 | 3 | 3 |
Toetused (8 · €53k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
11 945 €
5249 €
PRIAEU/EAFRD2024
4921 €
PRIAEU/EAFRD2024
2558 €
PRIAEU/EAFRD2024
1422 €
PRIAEU/EAFRD2023
14 742 €
Näita ülejäänud (2)
PRIAEU/EAFRD2023
6849 €
PRIAEU/EAFRD2023
5328 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20047076 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.09.2019
Korraldav määrus
Ä 20047076 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20047076 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 12 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20047076 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20047076 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20047076 / 4 · Olek: Jõustunud
01.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.02.2011
Muutmiskanne
Ä 20047076 / 3 · Olek: Jõustunud
03.02.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.10.2009
Muutmiskanne
Ä 47076 / 2 · Olek: Jõustunud
12.10.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.10.2009
Esmakanne
Ä 47076 · Olek: Jõustunud
09.10.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Priit EinolaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet