Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.10.2009Äriregister
- Aadress
- Tatari tn 58aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53659079Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46341 — Alkohoolsete jookide hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101381453MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 85 640 € | −7834 € | 12 364 € | €123k | 1 | 27.06.2025 |
| 2023 | 100 357 € | −1301 € | 20 198 € | €115k | 1 | 28.06.2024 |
| 2022 | 90 994 € | 3185 € | 21 499 € | €102k | 1 | 22.06.2023 |
| 2021 | 74 297 € | 2598 € | 18 314 € | €83k | 1 | 02.07.2022 |
| 2020 | 65 493 € | −1670 € | 15 716 € | €71k | 1 | 10.05.2021 |
| 2019 | 64 529 € | 1073 € | 17 386 € | €75k | 1 | 06.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 19 717 € | 3861 € | 944 € | — |
| 2025 | 115 852 € | 16 052 € | 2698 € | — |
| 2024 | 144 779 € | 15 123 € | 1928 € | — |
| 2023 | 169 030 € | 19 168 € | 2480 € | — |
| 2022 | 155 267 € | 15 274 € | 1821 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €20k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 944 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €33k | €31k | €22k | €29k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €2k | €5k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | 984 € | 281 € | 635 € | 798 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €24k | €44k | €43k | €35k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €3k | €4k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | 542 € | 210 € | 428 € | 748 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €32k | €42k | €46k | €48k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €3k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | 826 € | 470 € | 635 € | 549 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €33k | €45k | €37k | €40k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €3k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | 667 € | 391 € | 306 € | 457 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiAjalugu (21)
Äriregister kanded08.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
08.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10135345 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10135345 / 8 · Olek: Jõustunud
21.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 16 sündmust
21.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10135345 / 7 · Olek: Jõustunud
10.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10135345 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10135345 / 6 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10135345 / 5 · Olek: Jõustunud
19.07.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.07.2016
Muutmiskanne
Ä 10135345 / 4 · Olek: Jõustunud
30.12.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
30.12.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10135345 / 3 · Olek: Jõustunud
02.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.08.2011
Muutmiskanne
Ä 10135345 / 2 · Olek: Jõustunud
28.07.2011
Muutmiskanne
Ä 10135345 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.07.2011
Muutmiskanne
Ä 10135345 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.10.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
21.10.2009
Esmakanne
Ä 135345 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Maret ReimannJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Aivar LukkAsutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet