Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.10.2009Äriregister
- Aadress
- Saarepargi põik 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5094291 · +372 6062210Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 96101 — Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101364687MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 198 176 € | −444 € | 24 140 € | €39k | 6 | 30.06.2025 |
| 2023 | 196 667 € | 1256 € | 24 584 € | €38k | 6 | 10.06.2024 |
| 2022 | 194 960 € | −9412 € | 23 328 € | €41k | 6 | 30.06.2023 |
| 2021 | 165 174 € | −11 998 € | 43 453 € | €62k | 6 | 31.05.2022 |
| 2020 | 176 277 € | 5829 € | 67 874 € | €83k | 6 | 30.06.2021 |
| 2019 | 217 328 € | 27 691 € | 74 185 € | €88k | 7 | 19.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 40 016 € | 14 781 € | 12 388 € | 11 |
| 2025 | 183 793 € | 46 657 € | 30 924 € | 11 |
| 2024 | 199 274 € | 48 111 € | 29 891 € | 9 |
| 2023 | 195 836 € | 47 283 € | 29 724 € | 9 |
| 2022 | 194 883 € | 42 601 € | 25 679 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €40k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | €38k | €52k | €45k | €48k |
| Riigimaksud 2025 | €10k | €11k | €14k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €6k | €9k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 11 | 12 | 11 |
| Käive 2024 | €41k | €62k | €45k | €50k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €15k | €11k | €12k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €8k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €42k | €59k | €43k | €52k |
| Riigimaksud 2023 | €12k | €13k | €11k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €7k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 10 | 9 | 9 |
| Käive 2022 | €38k | €60k | €44k | €53k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €12k | €8k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €6k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 10 | 10 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10135453 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10135453 / 9 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10135453 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.04.2015
Muutmiskanne
Ä 10135453 / 7 · Olek: Jõustunud
17.04.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.04.2010
Märkus
Ä 10135453 / 6 · Olek: Jõustunud
28.04.2010
Märkus
Kanne nr 3
18.02.2010
Muutmiskanne
Ä 10135453 / 5 · Olek: Jõustunud
18.02.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.02.2010
Muutmiskanne
Ä 10135453 / M1 · Olek: Jõustunud
14.12.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 135453 / 2 · Olek: Jõustunud
14.12.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 135453 / 3 · Olek: Jõustunud
14.12.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 135453 / 4 · Olek: Jõustunud
14.12.2009
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
14.12.2009
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
14.12.2009
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
23.10.2009
Esmakanne
Ä 135453 · Olek: Jõustunud
23.10.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Omanikukonto: ARTUR VILLEMSOOJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte