Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.11.2009Äriregister
- Aadress
- NurmeADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5200201Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02401 — Metsamajandust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101567905MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 382 305 € | 75 992 € | 687 062 € | €1.0m | 3 | 17.06.2025 |
| 2023 | 449 357 € | 123 183 € | 611 070 € | €863k | 3 | 20.05.2024 |
| 2022 | 381 496 € | 77 741 € | 487 888 € | €771k | 3 | 01.06.2023 |
| 2021 | 251 141 € | 80 111 € | 410 147 € | €667k | 3 | 25.06.2022 |
| 2020 | 222 525 € | 37 251 € | 330 036 € | €545k | 3 | 29.06.2021 |
| 2019 | 223 398 € | 31 682 € | 292 785 € | €485k | 3 | 19.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 91 017 € | 15 038 € | 8008 € | 2 |
| 2025 | 452 912 € | 55 185 € | 32 258 € | 2 |
| 2024 | 489 908 € | 46 528 € | 27 379 € | 3 |
| 2023 | 498 900 € | 71 560 € | 26 555 € | 3 |
| 2022 | 425 076 € | 54 865 € | 23 732 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €91k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €83k | €69k | €189k | €112k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €15k | 0 € | €23k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €94k | €99k | €157k | €140k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €6k | €2k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €151k | €104k | €165k | €79k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €17k | €26k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €6k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €59k | €72k | €179k | €115k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | €10k | €30k | €15k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Toetused (6 · €40k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
14 772 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2024
500 €
PRIAEU/EAFRD2023
14 805 €
PRIAEU/EAFRD2023
6747 €
PRIAEU/EAFRD2023
400 €
Ajalugu (21)
Äriregister kanded07.02.2025
Muutmiskanne
Ä 30048041 / 5 · Olek: Jõustunud
07.02.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.02.2025
Muutmiskanne
Ä 30048041 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30048041 / 4 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 16 sündmust
27.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30048041 / 3 · Olek: Jõustunud
27.08.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30048041 / 2 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30048041 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.02.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10136153 / 5 · Olek: Jõustunud
01.02.2012
Ümberkujundamiskanne
Ä 10136153 / 4 · Olek: Jõustunud
01.02.2012
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
01.02.2012
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
10.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10136153 / 3 · Olek: Jõustunud
10.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10136153 / 2 · Olek: Jõustunud
17.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.11.2009
Esmakanne
Ä 136153 · Olek: Jõustunud
03.11.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Eliko PalandiJuhatuse liige · 1 muu ettevõte