Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.11.2009Äriregister
- Aadress
- Ketraja tn 3/3-18, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10312 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55506400Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 31001 — Mööbli (v.a madratsite) tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101357830MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 10 000,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 39 943 € | −1947 € | 33 354 € | €36k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 55 157 € | −6702 € | 35 299 € | €35k | 1 | 01.07.2024 |
| 2022 | 73 429 € | 5951 € | 42 001 € | €44k | 1 | 02.08.2023 |
| 2021 | 27 818 € | −4799 € | 36 050 € | €36k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 36 914 € | 1177 € | 41 206 € | €44k | 1 | 09.07.2021 |
| 2019 | 233 541 € | 8598 € | 40 029 € | €80k | 1 | 16.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 1526 € | 209 € | 1 |
| 2025 | 56 055 € | 10 394 € | 4333 € | 1 |
| 2024 | 39 943 € | 9154 € | 3478 € | 1 |
| 2023 | 73 720 € | 10 256 € | 3214 € | 1 |
| 2022 | 61 989 € | 7120 € | 1040 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 209 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €7k | €9k | €25k | €15k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €1k | €1k | 802 € |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €5k | €17k | €10k | €8k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €3k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 910 € | 963 € | 765 € | 840 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €29k | €15k | €23k | €7k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | 797 € | 537 € | €1k | 806 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €8k | €13k | €12k | €29k |
| Riigimaksud 2022 | 460 € | 443 € | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 520 € | 520 € |
| Töötajaid 2022 | — | 1 | — | 1 |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10137186 / 12 · Olek: Jõustunud
02.02.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
02.02.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10137186 / 11 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 21 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10137186 / 10 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10137186 / 9 · Olek: Jõustunud
19.07.2017
Korraldav määrus
Ä 10137186 / M2 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10137186 / 8 · Olek: Jõustunud
23.10.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.10.2012
Muutmiskanne
Ä 10137186 / 7 · Olek: Jõustunud
17.09.2012
Muutmiskanne
Ä 10137186 / M1 · Olek: Jõustunud
25.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
25.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10137186 / 6 · Olek: Jõustunud
19.03.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.03.2010
Muutmiskanne
Ä 10137186 / 5 · Olek: Jõustunud
09.03.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
09.03.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
09.03.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
09.03.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10137186 / 2 · Olek: Jõustunud
09.03.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 10137186 / 3 · Olek: Jõustunud
09.03.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 10137186 / 4 · Olek: Jõustunud
20.11.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
20.11.2009
Esmakanne
Ä 137186 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Kermo KesaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet