Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.12.2009Äriregister
- Aadress
- Liivametsa tn 6/3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6771199Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 22121 — Muude kummitoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101340342MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiÄG
Ärihalduse Grupp OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 02.12.2009
Asutaja
Osanikud (3)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 983 150 € | 143 892 € | 317 885 € | €398k | 8 | 10.07.2025 |
| 2023 | 1 191 927 € | 266 916 € | 387 733 € | €475k | 8 | 26.06.2024 |
| 2022 | 1 092 938 € | 276 798 € | 358 816 € | €434k | 8 | 28.06.2023 |
| 2021 | 1 030 942 € | 284 606 € | 310 205 € | €363k | 8 | 27.06.2022 |
| 2020 | 824 958 € | 199 074 € | 217 097 € | €270k | 7 | 29.06.2021 |
| 2019 | 843 655 € | 173 017 € | 187 566 € | €237k | 7 | 28.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 249 351 € | 51 780 € | 20 008 € | 8 |
| 2025 | 1 192 685 € | 236 364 € | 85 442 € | 8 |
| 2024 | 981 455 € | 216 575 € | 92 597 € | 8 |
| 2023 | 1 217 516 € | 232 972 € | 88 662 € | 11 |
| 2022 | 1 118 324 € | 221 321 € | 79 200 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €249k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €52k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €256k | €308k | €284k | €344k |
| Riigimaksud 2025 | €50k | €57k | €57k | €73k |
| Tööjõumaksud 2025 | €21k | €21k | €20k | €24k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2024 | €172k | €265k | €240k | €305k |
| Riigimaksud 2024 | €48k | €54k | €54k | €60k |
| Tööjõumaksud 2024 | €24k | €22k | €23k | €23k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €226k | €299k | €352k | €340k |
| Riigimaksud 2023 | €47k | €58k | €59k | €69k |
| Tööjõumaksud 2023 | €21k | €21k | €21k | €26k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 9 | 11 | 11 |
| Käive 2022 | €217k | €297k | €291k | €313k |
| Riigimaksud 2022 | €50k | €55k | €55k | €61k |
| Tööjõumaksud 2022 | €20k | €19k | €21k | €20k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 9 | 9 |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10138075 / 12 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
17.05.2019
Muutmiskanne
Ä 10138075 / 11 · Olek: Jõustunud
17.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10138075 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 20 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10138075 / 9 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
25.04.2017
Muutmiskanne
Ä 10138075 / 8 · Olek: Jõustunud
25.04.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10138075 / 7 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.08.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10138075 / 6 · Olek: Jõustunud
02.08.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
06.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10138075 / 5 · Olek: Jõustunud
06.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10138075 / 4 · Olek: Jõustunud
28.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10138075 / M2 · Olek: Jõustunud
01.11.2010
Muutmiskanne
Ä 10138075 / 3 · Olek: Jõustunud
17.09.2010
Muutmiskanne
Ä 10138075 / M1 · Olek: Jõustunud
09.12.2009
Muutmiskanne
Ä 138075 / 2 · Olek: Jõustunud
09.12.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2009
Esmakanne
Ä 138075 · Olek: Jõustunud
03.12.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Rainer ReimJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Aare HolmJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte