Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.12.2009Äriregister
- Aadress
- Lai tn 32-8, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10133 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 66191 — FinantsnõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101601049MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiOÜ Fortunus Trade on osanik või juhtorganis veel 4 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€74kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€50kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 74 281 € | 49 749 € | 776 226 € | €827k | 0 | 26.06.2025 |
| 2023 | 49 675 € | 23 707 € | 726 478 € | €727k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 13 250 € | 8619 € | 702 771 € | €704k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 26 494 € | 28 498 € | 694 152 € | €697k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 17 347 € | 21 753 € | 665 034 € | €670k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 16 661 € | 13 237 € | 643 281 € | €647k | 0 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 50 482 € | 26 € | 0 € | — |
| 2025 | 276 350 € | 123 € | 0 € | — |
| 2024 | 41 212 € | 78 € | 0 € | — |
| 2023 | 81 879 € | 69 € | 0 € | — |
| 2022 | 80 940 € | 2885 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €50k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 26 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €82k | €78k | €67k | €50k |
| Riigimaksud 2025 | 71 € | 21 € | 8 € | 23 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €5k | €6k | €2k | €29k |
| Riigimaksud 2024 | 18 € | 27 € | 13 € | 20 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €4k | €39k | €36k | €3k |
| Riigimaksud 2023 | 18 € | 17 € | 12 € | 22 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €71k | €2k | €5k | €3k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | 21 € | 8 € | 20 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10138063 / 12 · Olek: Jõustunud
03.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
03.05.2023
Muutmiskanne
Ä 10138063 / 11 · Olek: Jõustunud
24.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 21 sündmust
24.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10138063 / 10 · Olek: Jõustunud
27.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
27.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10138063 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10138063 / 8 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10138063 / 7 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10138063 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2011
Muutmiskanne
Ä 10138063 / 5 · Olek: Jõustunud
02.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.11.2010
Muutmiskanne
Ä 10138063 / 4 · Olek: Jõustunud
10.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10138063 / 3 · Olek: Jõustunud
18.05.2010
Muutmiskanne
Ä 10138063 / M2 · Olek: Jõustunud
12.01.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.01.2010
Muutmiskanne
Ä 138063 / 2 · Olek: Jõustunud
29.12.2009
Esmakanne
Kanne nr 1
29.12.2009
Esmakanne
Ä 138063 · Olek: Jõustunud
02.12.2009
Esmakanne
Ä 138063 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Vladas BagavičiusJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet