Üldandmed
Äriregister · äsja- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.01.2010Äriregister
- Aadress
- Karusselli tn 18, Pärnu linn, Pärnu linn, 80015 Pärnu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55631888Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43351 — Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101416522MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · äsjaAsutajad
Äriregister · äsjaOsanikud
Äriregister · äsjaTegelikud kasusaajad
Äriregister · äsjaTütarettevõtted
Äriregister osanikud · äsjaRemar Viimistlus OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€202kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€4kviimane
€100k€25k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 201 770 € | 3581 € | 110 443 € | €694k | 5 | 04.05.2025 |
| 2023 | 344 912 € | −20 756 € | 106 862 € | €608k | 5 | 01.05.2024 |
| 2022 | 326 688 € | −3633 € | 127 618 € | €580k | 6 | 24.04.2023 |
| 2021 | 215 768 € | 18 684 € | 131 250 € | €561k | 6 | 08.06.2022 |
| 2020 | 220 749 € | 4404 € | 112 566 € | €489k | 7 | 25.05.2021 |
| 2019 | 601 502 € | 88 629 € | 108 162 € | €339k | 7 | 15.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 76 087 € | 12 982 € | 7657 € | 4 |
| 2025 | 284 200 € | 63 409 € | 32 620 € | 4 |
| 2024 | 208 944 € | 42 772 € | 29 415 € | 5 |
| 2023 | 348 902 € | 47 363 € | 26 321 € | 5 |
| 2022 | 312 640 € | 43 412 € | 29 967 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €76k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €50k | €71k | €102k | €62k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €14k | €21k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €9k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €54k | €34k | €73k | €49k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €8k | €11k | €13k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €7k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 6 | 5 |
| Käive 2023 | €89k | €112k | €86k | €61k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €14k | €12k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €6k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €43k | €89k | €90k | €90k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €11k | €10k | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €7k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 5 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30042825 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
09.06.2020
Muutmiskanne
Ä 30042825 / 6 · Olek: Jõustunud
09.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30042825 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30042825 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30042825 / 3 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.10.2011
Muutmiskanne
Ä 30042825 / 2 · Olek: Jõustunud
05.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.01.2010
Esmakanne
Ä 42825 · Olek: Jõustunud
12.01.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Ranno MaripuuJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet