Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.01.2010Äriregister
- Aadress
- Saare tn 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47811 — Mootorsõidukite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101375702MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 18 h tagasiBros OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 902 864 € | 1917 € | 504 824 € | €529k | 0 | 16.06.2025 |
| 2023 | 359 760 € | 1452 € | 510 754 € | €523k | 0 | 24.06.2024 |
| 2022 | 290 126 € | 109 438 € | 509 303 € | €550k | 0 | 19.06.2023 |
| 2021 | 176 747 € | 21 001 € | 399 864 € | €481k | 0 | 27.06.2022 |
| 2020 | 24 500 € | 13 702 € | 378 864 € | €501k | 0 | 01.07.2021 |
| 2019 | 23 600 € | 4011 € | 365 162 € | €445k | 0 | 02.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 146 580 € | 44 076 € | 801 € | 1 |
| 2025 | 1 343 620 € | 320 983 € | 0 € | 1 |
| 2024 | 844 488 € | 138 932 € | 0 € | — |
| 2023 | 350 617 € | 79 044 € | 0 € | — |
| 2022 | 303 633 € | 64 508 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €147k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €44k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 801 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €221k | €423k | €284k | €416k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €29k | €14k | €255k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €88k | €155k | €209k | €393k |
| Riigimaksud 2024 | €23k | €39k | €45k | €32k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €65k | €62k | €84k | €140k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €13k | €20k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €86k | €36k | €87k | €95k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €8k | €17k | €21k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded21.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
21.10.2025
Muutmiskanne
Ä 10142374 / 11 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10142374 / 10 · Olek: Jõustunud
02.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 21 sündmust
02.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10142374 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10142374 / 8 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10142374 / 7 · Olek: Jõustunud
23.08.2017
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10142374 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.07.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.07.2016
Muutmiskanne
Ä 10142374 / 6 · Olek: Jõustunud
11.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.04.2012
Muutmiskanne
Ä 10142374 / 5 · Olek: Jõustunud
28.03.2012
Muutmiskanne
Ä 10142374 / M3 · Olek: Jõustunud
16.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10142374 / 4 · Olek: Jõustunud
13.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10142374 / M2 · Olek: Jõustunud
05.05.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.05.2010
Muutmiskanne
Ä 10142374 / 3 · Olek: Jõustunud
19.02.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.02.2010
Muutmiskanne
Ä 10142374 / 2 · Olek: Jõustunud
09.02.2010
Muutmiskanne
Ä 10142374 / M1 · Olek: Jõustunud
28.01.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
28.01.2010
Esmakanne
Ä 142374 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 13 ettevõttes.
Volli KaljuJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Ernest ViiraJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet