Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.02.2010Äriregister
- Aadress
- Männituka, Põlli küla, Märjamaa vald, 78250 Rapla maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 56956920Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01621 — Loomakasvatuse abitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101352136MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-3kviimane
1 €€-10k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1100 € | −2649 € | 41 124 € | €41k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 6499 € | −5355 € | 43 772 € | €44k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 13 188 € | −5461 € | 49 127 € | €62k | 1 | 06.07.2023 |
| 2021 | 11 293 € | −10 700 € | 54 588 € | €72k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 13 047 € | −15 186 € | 65 288 € | €89k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 52 656 € | −5186 € | 80 474 € | €109k | 0 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€10k€5k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 35 € | 0 € | — |
| 2025 | 2360 € | 423 € | 0 € | — |
| 2024 | 1100 € | 216 € | 0 € | — |
| 2023 | 9300 € | 1742 € | 0 € | — |
| 2022 | 10 388 € | 1360 € | 336 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 35 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | €1k | 0 € | €1k |
| Riigimaksud 2025 | 35 € | 227 € | — | 161 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | €1k |
| Riigimaksud 2024 | — | 35 € | — | 181 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €3k | €3k | €4k | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | 528 € | 442 € | 772 € | — |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 459 € | €5k | 0 € | €4k |
| Riigimaksud 2022 | 39 € | 300 € | — | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | — | 336 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40026552 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40026552 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40026552 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.02.2015
Muutmiskanne
Ä 40026552 / 3 · Olek: Jõustunud
16.02.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.03.2012
Muutmiskanne
Ä 40026552 / 2 · Olek: Jõustunud
09.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.02.2012
Muutmiskanne
Ä 40026552 / M2 · Olek: Jõustunud
12.02.2010
Esmakanne
Ä 40026552 · Olek: Jõustunud
12.02.2010
Esmakanne
Ä 40026552 / M1 · Olek: Jõustunud
12.02.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Tajo ErmJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet