11900095RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Steel Service OÜ

Restoranide ja kohvikute tegevus tegevusala alusel registreeritud 25. veebruar 2010. Põhitegevuskoht Kiili vald.

Kiili valdEMTAK 56111Restoranide ja kohvikute tegevus16+ aastat
Värskendatud 2 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€83k
▲ 10% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
7
MTA 2026
Tasutud maksud
€35k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 12.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 2 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
25.02.2010Äriregister
Aadress
Kadaka tee 23, Vaela küla, Kiili vald, 75413 Harju maakondADS / Äriregister
Telefon
+372 5259382Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
KMKR number
EE101374664MTA · käibemaksukohustuslane
Osakapital
2556,00 €Äriregister

Juhtorgan

Äriregister · 2 h tagasi
IS
· juhatuse liige alates 11.06.2015
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 2 h tagasi
IS
· asutaja alates 25.02.2010
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 2 h tagasi
IS
· osanik alates 02.09.2023
Osanik 100% · €3k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 2 h tagasi
IS
· tegelik kasusaaja alates 03.09.2018
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€282kviimane
€500k€250k0
2019: €263k2020: €126k2021: €75k2022: €256k2023: €256k2024: €282k
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€2kviimane
€20k€-15k€-50k
2019: €2k2020: €-33k2021: €14k2022: €12k2023: €14k2024: €2k
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024282 495 €2227 €70 318 €€112k620.06.2025
2023256 051 €13 755 €68 091 €€112k503.06.2024
2022255 582 €12 448 €54 336 €€99k606.06.2023
202175 069 €13 690 €41 888 €€53k521.06.2022
2020126 294 €−33 156 €28 198 €€41k713.05.2021
2019263 478 €1963 €61 354 €€83k819.05.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
€100k€50k0
20222023202420252026
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv83 072 €22 269 €12 695 €7
2025290 413 €82 272 €48 622 €6
2024278 393 €71 693 €45 063 €7
2023254 655 €52 403 €31 924 €6
2022245 627 €50 212 €32 758 €5
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€83k
Riigimaksud 2026€22k
Tööjõumaksud 2026€13k
Töötajaid 20267
Käive 2025€76k€63k€80k€71k
Riigimaksud 2025€21k€17k€22k€22k
Tööjõumaksud 2025€13k€11k€12k€14k
Töötajaid 20256676
Käive 2024€69k€65k€69k€76k
Riigimaksud 2024€15k€15k€21k€22k
Tööjõumaksud 2024€10k€9k€13k€13k
Töötajaid 20245577
Käive 2023€69k€64k€56k€65k
Riigimaksud 2023€14k€13k€11k€15k
Tööjõumaksud 2023€9k€8k€6k€10k
Töötajaid 20235466
Käive 2022€44k€60k€68k€74k
Riigimaksud 2022€9k€12k€15k€15k
Tööjõumaksud 2022€6k€7k€9k€10k
Töötajaid 20227765

Tegevusload (1)

Majandustegevuse register · 5 h tagasi
Toitlustamine
MajandustegevusteadeKTO011927alates 05.05.2010
Kehtiv

Toetused (1 · €6k)

EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa
TöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
5945 €

Ajalugu (19)

Äriregister kanded
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40027254 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
24.01.2019
Muutmiskanne
Ä 40027254 / 8 · Olek: Jõustunud
24.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.01.2019
Muutmiskanne
Ä 40027254 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 14 sündmust
14.11.2018
Muutmiskanne
Ä 40027254 / 7 · Olek: Jõustunud
11.10.2018
Muutmiskanne
Ä 40027254 / M1 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40027254 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40027254 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 40027254 / 4 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.06.2015
Muutmiskanne
Ä 40027254 / 3 · Olek: Jõustunud
11.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.12.2011
Muutmiskanne
Ä 40027254 / 2 · Olek: Jõustunud
30.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.02.2010
Esmakanne
Ä 40027254 · Olek: Jõustunud
25.02.2010
Esmakanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.

Ivar SootlaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet