Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.03.2010Äriregister
- Aadress
- Metsasarve tee 2/2-3, Lohkva küla, Luunja vald, 62207 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55647423Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47631 — Sporditarvete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101407201MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 64 368 € | −2801 € | 41 016 € | €53k | 2 | 02.04.2026 |
| 2024 | 78 873 € | 588 € | 43 817 € | €53k | 2 | 08.04.2025 |
| 2023 | 94 475 € | 5565 € | 43 229 € | €54k | 2 | 10.04.2024 |
| 2022 | 68 239 € | −17 801 € | 37 664 € | €45k | 2 | 09.05.2023 |
| 2021 | 57 783 € | −5927 € | 55 465 € | €62k | 2 | 05.05.2022 |
| 2020 | 70 017 € | −11 912 € | 61 392 € | €67k | 2 | 28.04.2021 |
| 2019 | 95 714 € | 17 419 € | 73 304 € | €80k | 2 | 06.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 30 791 € | 6565 € | 2779 € | 2 |
| 2025 | 72 907 € | 16 773 € | 10 256 € | 2 |
| 2024 | 110 604 € | 17 792 € | 9978 € | 2 |
| 2023 | 101 423 € | 15 338 € | 10 086 € | 2 |
| 2022 | 83 790 € | 17 688 € | 11 433 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €31k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €20k | €19k | €9k | €25k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €4k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €41k | €30k | €6k | €34k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €6k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €27k | €21k | €14k | €40k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €4k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €39k | €12k | €5k | €28k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €3k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Toetused (1 · €3k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
3134 €
Ajalugu (21)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40027414 / 10 · Olek: Jõustunud
31.03.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 9
31.03.2022
Muutmiskanne
Ä 40027414 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 16 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40027414 / 8 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40027414 / 7 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40027414 / 6 · Olek: Jõustunud
12.07.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
12.07.2017
Muutmiskanne
Ä 40027414 / 5 · Olek: Jõustunud
10.07.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 40027414 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.09.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.09.2013
Muutmiskanne
Ä 40027414 / 4 · Olek: Jõustunud
22.05.2013
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 3
22.05.2013
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 40027414 / 3 · Olek: Jõustunud
12.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.11.2010
Muutmiskanne
Ä 40027414 / 2 · Olek: Jõustunud
01.03.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
01.03.2010
Esmakanne
Ä 40027414 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Kaupo KallemaaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Janika MölderJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet