Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.03.2010Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 238ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41201 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 0 € | 16 936 € | €17k | 0 | 26.06.2025 |
| 2023 | 0 € | 0 € | 16 936 € | €17k | 0 | 03.07.2024 |
| 2022 | 0 € | 0 € | 16 936 € | €17k | 0 | 13.06.2023 |
| 2021 | 0 € | 0 € | 16 936 € | €17k | 0 | 13.06.2023 |
| 2020 | 800 € | −6352 € | 16 936 € | €17k | 0 | 05.07.2022 |
| 2019 | 11 401 € | 2478 € | 16 936 € | €17k | 0 | 17.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Ajalugu (18)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40027425 / 7 · Olek: Jõustunud
05.05.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 40027425 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
24.07.2018
Muutmiskanne
Ä 40027425 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40027425 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40027425 / 4 · Olek: Jõustunud
11.05.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.05.2017
Muutmiskanne
Ä 40027425 / 3 · Olek: Jõustunud
20.03.2017
Korraldav määrus
Ä 40027425 / M3 · Olek: Jõustunud
20.05.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.05.2011
Muutmiskanne
Ä 40027425 / 2 · Olek: Jõustunud
05.04.2011
Muutmiskanne
Ä 40027425 / M2 · Olek: Jõustunud
24.03.2011
Muutmiskanne
Ä 40027425 / M1 · Olek: Jõustunud
01.03.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
01.03.2010
Esmakanne
Ä 40027425 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Alla KontJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Raivo MetsisAsutaja · 1 muu ettevõte