Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.03.2010Äriregister
- Aadress
- Staadioni tn 10aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 51998097Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43223 — Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101403535MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 595 122 € | 7159 € | 154 531 € | €185k | 8 | 25.06.2025 |
| 2023 | 479 238 € | 11 199 € | 192 267 € | €205k | 8 | 29.06.2024 |
| 2022 | 643 643 € | 19 630 € | 200 698 € | €215k | 5 | 30.06.2023 |
| 2021 | 432 600 € | 18 833 € | 181 068 € | €188k | 4 | 01.07.2022 |
| 2020 | 243 982 € | 14 250 € | 162 235 € | €173k | 5 | 29.06.2021 |
| 2019 | 298 268 € | 14 605 € | 147 985 € | €158k | 5 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 43 518 € | 22 749 € | 20 863 € | 6 |
| 2025 | 470 373 € | 79 918 € | 72 957 € | 6 |
| 2024 | 576 695 € | 85 162 € | 60 076 € | 9 |
| 2023 | 498 458 € | 68 126 € | 61 751 € | 7 |
| 2022 | 624 988 € | 57 830 € | 42 205 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €44k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €112k | €113k | €134k | €112k |
| Riigimaksud 2025 | €19k | €23k | €22k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €19k | €18k | €19k | €16k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 6 |
| Käive 2024 | €75k | €91k | €204k | €207k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €19k | €32k | €22k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €15k | €16k | €17k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 8 | 9 |
| Käive 2023 | €149k | €95k | €132k | €122k |
| Riigimaksud 2023 | €18k | €18k | €18k | €14k |
| Tööjõumaksud 2023 | €15k | €16k | €16k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 6 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €101k | €122k | €182k | €220k |
| Riigimaksud 2022 | €8k | €12k | €18k | €19k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €9k | €12k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 6 | 7 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded21.06.2024
Muutmiskanne
Ä 40033323 / 5 · Olek: Jõustunud
21.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40033323 / 4 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40033323 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40033323 / 2 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.06.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40033323 · Olek: Jõustunud
18.06.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
15.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20052005 · Olek: Jõustunud
15.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.05.2010
Muutmiskanne
Ä 40027820 / 5 · Olek: Jõustunud
05.05.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.04.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Ä 40027820 / 2 · Olek: Jõustunud
26.04.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Ä 40027820 / 3 · Olek: Jõustunud
26.04.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Ä 40027820 / 4 · Olek: Jõustunud
26.04.2010
Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 2
26.04.2010
Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
26.04.2010
Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne
Kanne nr 1
08.03.2010
Esmakanne
Ä 40027820 · Olek: Jõustunud
08.03.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Veikko NurmJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet