Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.03.2010Äriregister
- Aadress
- J. Vilmsi tn 6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53017828Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101364331MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 576 630 € | 15 972 € | 2502 € | €101k | 19 | 04.06.2025 |
| 2023 | 558 386 € | 12 114 € | −13 470 € | €106k | 19 | 10.06.2024 |
| 2022 | 529 084 € | −8325 € | −25 584 € | €106k | 19 | 26.07.2023 |
| 2021 | 369 526 € | −39 593 € | −17 259 € | €114k | 19 | 04.07.2022 |
| 2020 | 412 667 € | −22 301 € | −15 846 € | €104k | 19 | 30.06.2021 |
| 2019 | 422 479 € | −1630 € | 6455 € | €110k | 19 | 07.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 127 822 € | 31 393 € | 17 177 € | 10 |
| 2025 | 551 987 € | 126 032 € | 86 524 € | 11 |
| 2024 | 579 716 € | 129 968 € | 81 436 € | 15 |
| 2023 | 548 774 € | 116 905 € | 77 951 € | 16 |
| 2022 | 516 771 € | 104 600 € | 75 141 € | 13 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €128k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €31k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €143k | €141k | €135k | €133k |
| Riigimaksud 2025 | €32k | €31k | €29k | €34k |
| Tööjõumaksud 2025 | €21k | €22k | €23k | €20k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 13 | 10 | 11 |
| Käive 2024 | €146k | €141k | €147k | €145k |
| Riigimaksud 2024 | €32k | €32k | €33k | €33k |
| Tööjõumaksud 2024 | €20k | €20k | €21k | €20k |
| Töötajaid 2024 | 17 | 16 | 16 | 15 |
| Käive 2023 | €143k | €134k | €140k | €132k |
| Riigimaksud 2023 | €28k | €27k | €30k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | €17k | €18k | €20k | €22k |
| Töötajaid 2023 | 14 | 17 | 15 | 16 |
| Käive 2022 | €107k | €139k | €132k | €140k |
| Riigimaksud 2022 | €22k | €25k | €27k | €31k |
| Tööjõumaksud 2022 | €18k | €17k | €19k | €22k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 12 | 13 | 13 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiToetused (1 · €16k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
15 663 €
Ajalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40028204 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40028204 / 7 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 11 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40028204 / 6 · Olek: Jõustunud
14.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.01.2016
Muutmiskanne
Ä 40028204 / 5 · Olek: Jõustunud
13.05.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.05.2014
Muutmiskanne
Ä 40028204 / 4 · Olek: Jõustunud
02.05.2014
Muutmiskanne
Ä 40028204 / 3 · Olek: Jõustunud
14.04.2014
Muutmiskanne
Ä 40028204 / M2 · Olek: Jõustunud
19.11.2013
Muutmiskanne
Ä 40028204 / 2 · Olek: Jõustunud
18.10.2013
Muutmiskanne
Ä 40028204 / M1 · Olek: Jõustunud
15.03.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
15.03.2010
Esmakanne
Ä 40028204 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 13 ettevõttes.
Üllar NiitavJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 53%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Erki MuhuAsutaja · 4 muud ettevõtet