Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.03.2010Äriregister
- Aadress
- Tuuliku tee 4f, Kristiine linnaosa, Tallinn, 10621 Harju maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.balticwood.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 58363303Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16231 — Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101375362MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 5 h tagasiAsutajad
Äriregister · 5 h tagasiSA
SSH Autrichie OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 22.03.2010
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 5 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 5 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi balticwood.ee7 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€116kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€3kviimane
€50k€15k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 116 322 € | 2628 € | 37 778 € | €75k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 134 339 € | 8291 € | 37 151 € | €63k | 2 | 11.03.2024 |
| 2022 | 118 144 € | −15 302 € | 27 436 € | €71k | 3 | 14.06.2023 |
| 2021 | 127 549 € | −9662 € | 42 737 € | €65k | 5 | 20.06.2022 |
| 2020 | 108 145 € | 3992 € | 53 284 € | €79k | 5 | 28.04.2021 |
| 2019 | 283 520 € | 47 488 € | 50 299 € | €66k | 5 | 01.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 93 907 € | 8384 € | 2945 € | 1 |
| 2025 | 106 244 € | 17 998 € | 8749 € | 1 |
| 2024 | 122 031 € | 25 349 € | 12 132 € | 1 |
| 2023 | 153 303 € | 17 707 € | 8268 € | 1 |
| 2022 | 106 632 € | 19 234 € | 12 440 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €94k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €8k | €31k | €35k | €33k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €3k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €2k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2024 | €21k | €32k | €53k | €16k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €6k | €10k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €54k | €27k | €28k | €45k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €4k | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €15k | €38k | €20k | €33k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €4k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40028692 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40028692 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40028692 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.05.2013
Muutmiskanne
Ä 40028692 / 4 · Olek: Jõustunud
29.05.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.05.2013
Muutmiskanne
Ä 40028692 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.05.2013
Muutmiskanne
Ä 40028692 / M2 · Olek: Jõustunud
22.10.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40028692 / 3 · Olek: Jõustunud
22.10.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
26.03.2010
Muutmiskanne
Ä 40028692 / 2 · Olek: Jõustunud
26.03.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.03.2010
Muutmiskanne
Ä 40028692 / M1 · Olek: Jõustunud
22.03.2010
Esmakanne
Ä 40028692 · Olek: Jõustunud
22.03.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Toomas LiivaJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet