Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.04.2010Äriregister
- Aadress
- Villaliina tn 10ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56230017Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02201 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101511197MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 062 545 € | 46 658 € | 348 609 € | €557k | 14 | 08.07.2025 |
| 2023 | 827 192 € | −3016 € | 291 951 € | €445k | 11 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 194 819 € | 101 013 € | 294 967 € | €511k | 10 | 30.06.2023 |
| 2021 | 452 510 € | 33 480 € | 193 954 € | €308k | 9 | 22.06.2022 |
| 2020 | 366 322 € | 41 138 € | 160 475 € | €272k | 8 | 03.03.2021 |
| 2019 | 320 641 € | −8484 € | 119 337 € | €264k | 8 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 341 313 € | 70 870 € | 23 370 € | 16 |
| 2025 | 975 787 € | 202 207 € | 100 523 € | 16 |
| 2024 | 1 123 830 € | 169 872 € | 82 567 € | 15 |
| 2023 | 931 196 € | 144 151 € | 65 454 € | 11 |
| 2022 | 1 165 261 € | 181 858 € | 69 361 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €341k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €71k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €223k | €324k | €177k | €251k |
| Riigimaksud 2025 | €48k | €61k | €39k | €54k |
| Tööjõumaksud 2025 | €26k | €26k | €24k | €25k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 16 | 16 | 16 |
| Käive 2024 | €357k | €248k | €178k | €340k |
| Riigimaksud 2024 | €38k | €43k | €41k | €48k |
| Tööjõumaksud 2024 | €17k | €22k | €21k | €22k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 15 | 15 | 15 |
| Käive 2023 | €250k | €197k | €150k | €335k |
| Riigimaksud 2023 | €32k | €34k | €30k | €47k |
| Tööjõumaksud 2023 | €17k | €16k | €16k | €16k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 10 | 11 | 11 |
| Käive 2022 | €197k | €229k | €295k | €445k |
| Riigimaksud 2022 | €38k | €36k | €37k | €71k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €19k | €18k | €18k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 10 | 11 | 11 |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20051899 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20051899 / 5 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 8 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20051899 / 4 · Olek: Jõustunud
20.05.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.05.2014
Muutmiskanne
Ä 20051899 / 3 · Olek: Jõustunud
02.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.03.2012
Muutmiskanne
Ä 20051899 / 2 · Olek: Jõustunud
03.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20051899 / M1 · Olek: Jõustunud
26.04.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
26.04.2010
Esmakanne
Ä 20051899 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Rait RandleJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte