Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.05.2010Äriregister
- Aadress
- Sakala tn 11ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 55204 — KülaliskorteridÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101388595MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 750 944 € | 5904 € | 478 864 € | €3.0m | 4 | 26.06.2025 |
| 2023AUD | 718 273 € | 20 559 € | 472 960 € | €3.2m | 4 | 17.06.2024 |
| 2022AUD | 595 012 € | 50 333 € | 452 401 € | €3.4m | 4 | 14.06.2023 |
| 2021AUD | 13 202 € | −145 956 € | 402 068 € | €3.2m | 13 | 27.06.2022 |
| 2020 | 18 020 € | −75 074 € | 548 024 € | €2.0m | 8 | 29.06.2021 |
| 2019 | 19 312 € | 245 959 € | 623 098 € | €2.0m | 2 | 22.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 157 474 € | 20 370 € | 11 781 € | 7 |
| 2025 | 924 535 € | 110 082 € | 54 067 € | 6 |
| 2024 | 781 948 € | 85 418 € | 53 407 € | 6 |
| 2023 | 753 138 € | 65 221 € | 39 911 € | 5 |
| 2022 | 579 598 € | 24 152 € | 34 932 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €157k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €171k | €177k | €396k | €180k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €25k | €39k | €23k |
| Tööjõumaksud 2025 | €14k | €13k | €14k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €153k | €185k | €259k | €184k |
| Riigimaksud 2024 | €16k | €19k | €30k | €20k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €12k | €16k | €14k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 8 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €172k | €183k | €228k | €170k |
| Riigimaksud 2023 | €12k | €13k | €24k | €17k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €9k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €50k | €157k | €187k | €185k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | €11k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €6k | €8k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 9 | 7 | 5 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10143482 / 9 · Olek: Jõustunud
19.02.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 8
19.02.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10143482 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.02.2021
Muutmiskanne
Ä 10143482 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
22.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10143482 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10143482 / 6 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10143482 / 5 · Olek: Jõustunud
27.06.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
27.06.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10143482 / 4 · Olek: Jõustunud
27.12.2013
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 3
27.12.2013
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10143482 / 3 · Olek: Jõustunud
20.12.2013
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10143482 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10143482 / 2 · Olek: Jõustunud
05.05.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
05.05.2010
Esmakanne
Ä 10143482 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Anton ParolAsutaja · 2 muud ettevõtet