Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.05.2010Äriregister
- Aadress
- Jahu tn 11ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56111 — Restoranide ja kohvikute tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101370192MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 733 294 € | 28 088 € | −33 550 € | €55k | 17 | 30.06.2025 |
| 2023 | 740 331 € | 71 553 € | −61 638 € | €47k | 17 | 27.06.2024 |
| 2022 | 685 452 € | 65 344 € | −133 191 € | €40k | 17 | 05.07.2023 |
| 2021 | 540 823 € | 10 002 € | −198 535 € | €48k | 15 | 07.12.2022 |
| 2020 | 492 454 € | 15 272 € | −208 537 € | €40k | 16 | 26.07.2022 |
| 2019 | 520 951 € | −14 495 € | −223 809 € | €51k | 17 | 01.02.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 104 153 € | 40 510 € | 27 739 € | 15 |
| 2025 | 691 735 € | 215 032 € | 132 702 € | 16 |
| 2024 | 734 279 € | 216 924 € | 127 796 € | 19 |
| 2023 | 726 179 € | 199 055 € | 120 388 € | 18 |
| 2022 | 688 938 € | 190 755 € | 112 185 € | 18 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €104k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €41k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €28k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 15 | — | — | — |
| Käive 2025 | €169k | €178k | €171k | €174k |
| Riigimaksud 2025 | €52k | €57k | €47k | €59k |
| Tööjõumaksud 2025 | €33k | €36k | €26k | €37k |
| Töötajaid 2025 | 18 | 18 | 16 | 16 |
| Käive 2024 | €181k | €182k | €180k | €191k |
| Riigimaksud 2024 | €51k | €54k | €53k | €59k |
| Tööjõumaksud 2024 | €29k | €31k | €35k | €33k |
| Töötajaid 2024 | 18 | 17 | 19 | 19 |
| Käive 2023 | €171k | €182k | €173k | €200k |
| Riigimaksud 2023 | €45k | €49k | €50k | €54k |
| Tööjõumaksud 2023 | €27k | €31k | €31k | €32k |
| Töötajaid 2023 | 19 | 21 | 19 | 18 |
| Käive 2022 | €163k | €185k | €171k | €170k |
| Riigimaksud 2022 | €45k | €48k | €46k | €51k |
| Tööjõumaksud 2022 | €26k | €27k | €28k | €31k |
| Töötajaid 2022 | 16 | 16 | 18 | 18 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiAjalugu (16)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10143658 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10143658 / 6 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 11 sündmust
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10143658 / 5 · Olek: Jõustunud
04.10.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.10.2017
Muutmiskanne
Ä 10143658 / 4 · Olek: Jõustunud
20.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10143658 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.09.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 10143658 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10143658 / 3 · Olek: Jõustunud
30.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.09.2010
Muutmiskanne
Ä 10143658 / 2 · Olek: Jõustunud
10.05.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
10.05.2010
Esmakanne
Ä 10143658 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Karle RahuJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 67%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Annela NairisAsutaja · 1 muu ettevõte
Raavo KullamaOsanik 33%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet