Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.05.2010Äriregister
- Aadress
- AiniADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 4351474Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01621 — Loomakasvatuse abitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101375566MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 389 962 € | 1440 € | 590 676 € | €603k | 2 | 02.06.2025 |
| 2023 | 1 445 613 € | 18 798 € | 589 236 € | €736k | 2 | 10.05.2024 |
| 2022 | 1 823 408 € | 92 537 € | 570 438 € | €731k | 1 | 31.05.2023 |
| 2021 | 2 277 300 € | 148 492 € | 477 901 € | €612k | 1 | 01.06.2022 |
| 2020 | 1 113 499 € | 18 481 € | 329 409 € | €549k | 2 | 04.05.2021 |
| 2019 | 512 598 € | 56 442 € | 310 928 € | €543k | 1 | 09.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 347 520 € | 37 057 € | 4769 € | 1 |
| 2025 | 2 313 711 € | 218 808 € | 26 362 € | 1 |
| 2024 | 2 589 761 € | 253 297 € | 32 555 € | 1 |
| 2023 | 2 511 101 € | 225 823 € | 22 435 € | 2 |
| 2022 | 2 681 901 € | 202 671 € | 26 608 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €348k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €37k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €381k | €361k | €872k | €700k |
| Riigimaksud 2025 | €44k | €26k | €78k | €71k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €5k | €7k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 1 | 2 | 1 |
| Käive 2024 | €591k | €626k | €754k | €618k |
| Riigimaksud 2024 | €69k | €42k | €70k | €72k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €6k | €11k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive 2023 | €707k | €571k | €628k | €606k |
| Riigimaksud 2023 | €75k | €58k | €45k | €48k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €7k | €4k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €975k | €655k | €441k | €611k |
| Riigimaksud 2022 | €53k | €45k | €46k | €59k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €4k | €6k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Toetused (10 · €190k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
39 181 €
PRIAEU/EAFRD2024
32 902 €
PRIAEU/EAFRD2024
6778 €
PRIAEU/EAFRD2024
3709 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
Näita ülejäänud (4)
487 €
PRIAEU/EAFRD2023
42 242 €
PRIAEU/EAFRD2023
39 425 €
PRIAEU/EAFRD2023
19 250 €
Ajalugu (26)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20052186 / 12 · Olek: Jõustunud
11.11.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 11
11.11.2019
Muutmiskanne
Ä 20052186 / 11 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 21 sündmust
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20052186 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20052186 / 9 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20052186 / 8 · Olek: Jõustunud
18.02.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.02.2015
Muutmiskanne
Ä 20052186 / 7 · Olek: Jõustunud
14.01.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.01.2013
Muutmiskanne
Ä 20052186 / 6 · Olek: Jõustunud
06.06.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.06.2012
Muutmiskanne
Ä 20052186 / 5 · Olek: Jõustunud
11.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
11.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20052186 / 4 · Olek: Jõustunud
30.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.09.2010
Muutmiskanne
Ä 20052186 / 3 · Olek: Jõustunud
03.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.09.2010
Muutmiskanne
Ä 20052186 / 2 · Olek: Jõustunud
26.08.2010
Muutmiskanne
Ä 20052186 / M2 · Olek: Jõustunud
26.07.2010
Muutmiskanne
Ä 20052186 / M1 · Olek: Jõustunud
19.05.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
19.05.2010
Esmakanne
Ä 20052186 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Kerstin KunmanJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 9 muud ettevõtet