Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.05.2010Äriregister
- Aadress
- Jalaka tn 83, Soinaste küla, Kambja vald, 61709 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55671111Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 37001 — Kanalisatsioon ja heitveekäitlusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101405601MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,47 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.6mviimane
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€272kviimane
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 571 451 € | 272 279 € | 606 502 € | €853k | 11 | 26.06.2025 |
| 2023 | 1 173 899 € | 142 855 € | 512 723 € | €767k | 13 | 25.06.2024 |
| 2022 | 961 235 € | 103 927 € | 369 868 € | €494k | 12 | 25.04.2023 |
| 2021 | 728 914 € | 141 751 € | 265 941 € | €415k | 8 | 13.06.2022 |
| 2020 | 457 784 € | −834 € | 124 190 € | €183k | 7 | 29.06.2021 |
| 2019 | 417 167 € | 7379 € | 135 024 € | €210k | 7 | 13.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 539 257 € | 108 326 € | 34 243 € | 16 |
| 2025 | 2 303 426 € | 391 756 € | 141 623 € | 15 |
| 2024 | 1 721 442 € | 302 776 € | 105 537 € | 12 |
| 2023 | 1 240 259 € | 160 984 € | 81 625 € | 14 |
| 2022 | 982 409 € | 121 921 € | 62 284 € | 13 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €539k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €108k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | €385k | €572k | €745k | €602k |
| Riigimaksud 2025 | €66k | €99k | €125k | €101k |
| Tööjõumaksud 2025 | €30k | €33k | €39k | €39k |
| Töötajaid 2025 | 13 | 15 | 14 | 15 |
| Käive 2024 | €285k | €439k | €473k | €525k |
| Riigimaksud 2024 | €40k | €69k | €82k | €113k |
| Tööjõumaksud 2024 | €24k | €25k | €26k | €30k |
| Töötajaid 2024 | 13 | 12 | 11 | 12 |
| Käive 2023 | €212k | €327k | €369k | €333k |
| Riigimaksud 2023 | €24k | €42k | €48k | €47k |
| Tööjõumaksud 2023 | €17k | €17k | €23k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 15 | 14 | 14 | 14 |
| Käive 2022 | €136k | €249k | €274k | €324k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €25k | €36k | €44k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €14k | €17k | €19k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 11 | 14 | 13 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiRiigihanked (2 · €225k)
Riigihangete register · 4 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 13.06.2023 | Aktsiaselts Tallinna Linnatransport | 135 000 € | |
| 14.01.2023 | Viimsi Vallavalitsus | 90 000 € |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded28.11.2024
Muutmiskanne
Ä 20052273 / 6 · Olek: Jõustunud
28.11.2024
Muutmiskanne
Ä 20052273 / 7 · Olek: Jõustunud
28.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.11.2024
Muutmiskanne
Ä 20052273 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 12 sündmust
29.05.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 20052273 / M2 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20052273 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20052273 / M1 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20052273 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20052273 / 3 · Olek: Jõustunud
23.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20052273 / 2 · Olek: Jõustunud
01.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.05.2010
Esmakanne
Ä 20052273 · Olek: Jõustunud
27.05.2010
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Egert OrrJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet